05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Beşyol Ev Temizlik Şirketi

BEŞYOL EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Beşyol Temizlik Şirketi ,İstanbul'da temizlik firmaları arasında ev temizlikleri konusunda dinamik personelleri,teknolojik makinaları ile profesyonel hizmetler sunmaktadır.
Ev Temizlik Şirketi:Beşyol Ev Temizlik Şirketi'nden gelen personellerimiz sabah9.00 ile 17.00 arasında hizmet vereceklerdir.Gündelikçi personel hiizmetlerinde tüm temizlik malzemeleri ve ekipmanlar müşteriye aittir.Ekip yada iki yukarısnda grup şeklinde temizlik çalışmalarımızda malzemeli yani temizlik ürün ve makineleri firmamıza ait olarak çalışırız.Evinizde hiçbir detay atlatılmadan temizlik yapılmaktadır.Ayrıntılı bilgi için www.pestvettemizliksirketi.com ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


 Beşyol Ev Temizlik Şirketleri
BEŞYOL TEMİZLİKÇİ BAYAN:

Beşyol'da eşyalı veya boş dairelerde bazı müşterilerimiz temizlik deterjan ve kovalardan kendi imkanları ile temin ederek bizden sadece temizlikçi yani Beşyol Temizlikçi Bayan hizmeti talep etmekdedirler.Bu servisimiz diğer ekip şeklindeki çalışmalarımızdan farkı olup malzemesiz olarak yönlendirilmek yapılmaktadır.Aynı zamanda ev temizlik fiyatları açısından daha ucuz maliyetler oluşturmaktadır.İstanbul'da her semtte bu servisimizden yararlanabilirsiniz.Detaylı bir şekilde ev temizliği yapılacaktır.Dilerseniz mesai saatleri içerisinde ekstra hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.Beşyol Temizlik Şirketi olarak çalışma saatlerimiz 9.00 ile 17.00 arasındadır.Elbetteki kendi saat diliminizi kendinizde oluşturabilirsiniz.Lütfen istediğiniz ekstraları ve temizlik hizmet saatlerini operatörümüze danışınız.7/24 sizlere çözüm odaklı öneriler sunmakta ve temizlik hizmetlerinde bulunmaktayız.Kaliteyi uygun fiyatlara sağlamaktayız.


0212 509 35 21

0541 898 31 68


Beşyol ev temizlik şirketi, sizlere İstanbul da Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile gündelikçi kadın hizmetleri vermeye devam etmekteyiz. Gündelikçi bayanlar sizlere istediğiniz gün ve saatte ulaşabilmek için sizlere en yakın noktadan hareket ederler. Beşyol ev temizlik şirketine bağlı gündelikçiler sizlere İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında hangi ilçede olursanız olun ev temizliği hizmetini vermektedir. Temizlikçiler sizlere İstanbul da tüm ilçe ve semtlerde Pestvet temizlik ağı ile ulaşmaktadır. Kalite ve güvenirliğin her noktada hissedildiği Beşyol ev temizlik şirketleri temizlikçi kadın hizmetlerini günlük 8 saat süre ile iş ayrımı yapmadan vermektedir. Beşyol ev temizlik şirketleri fiyatları siz hangi semtten temizlikçi bayan hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez sabittir. Beşyol ev temizlik şirketleri sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, şirket temizliği, büro temizliği, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği, koltuk yıkama ve halı yıkama gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve profesyonel temizlik hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen irtibat numaralarımızı arayabilir yada 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atarak randevunuzu kolayca oluşturabilirsiniz. Hemen arayın ve randevunuzu oluşturun.


Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592