05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Beyazıt Ev Temizlik Şirketi

BEYAZIT EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Beyazıt Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir. Beyazıt Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Beyazıt Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Beyazıt Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Firmamızdan alacağınız randevu talebinize göre rezervasyon yapılacaktır.Temizlikçi bayan,gündelikçi personel,boş daire temilzliği,inşaat sonutemizlik,villa veya cam temizliği gibi pekçok hizmet tarifemizden Beyazıt Temizlik Şirketi olarak merkez telefonlarımızı arayıp ,bilgi alabilirsiniz.Yaptırmak istediğiniz işlemi lütfen net bir şekilde anlatınız.Almak istediğiniz hizmet çeşiti belirleyiniz.Doğru fiyatlandırmöa verebilmemiz için bilgileri eksiksiz bildirmeniz gereklidir.Randevu tarih ve saatinde belirilenen personel sayısınca hizmet verilir.Ayrıntılar tespit edilir.Farklı bir durum varsa tarafınıza işe başlanılmadan bilgilendirme yapılacaktır.

 Beyazıt Ev Temizlik Şirketleri

Beyazıt Ev Temizliği:Beyazıt Temizlik Şirketi olan firmamız ,evlerinizde gelen temizlik personellerimizle hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçi personellerimiz ile artık evleriniz pırıl pırıl!Personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.

BEYAZID İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETİ: 

Tadilat sonu ve İnşaat sonrası temizlik oldukça zor,sabır isteyen bir işlemdir.Çıkmak bilmeyen toz kalıntıları,kazınması gereken harç izleriyle uğraşmak bile sinirinizi bozmaya yeter.Beyazıd Temizlik Şirketi ,profesyonel çalışma şekli ile ev temizliği ve ofis temizliğinde inşaat sonu temizlik ve tadilat sonu temizliği sorun olmaktan çıkarmaktadır.İstanbul Beyazıd'da her semtte hizmet veren geniş servis sağlayıcılarımızla temizlik firmaları arasında ilk sıralarda yer alan temizlik şirketimiz dilerseniz malzemeli,dilerseniz de malzemesiz(temizlikçi/gündelikçi) olarak hizmet verecektir.Ev veya işyerinizde,binanızda temizlik en ince ayrıntısına kadar yapılıp,size oturuma hzır halde teslim edilir.Uygun ev temizlik fiyatları ile çalışan  firmamıza telefon ettiğinizde veya canlı destek hattı ile bağlantı kurduğunuzda operatörlerimiz,müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacaklardır.Şu an bu yazıyı okuyorsanız bilin ki doğru adresteniz,rezervasyonunuzu hemen yaptırınız.


0212 509 35 21

0541 898 31 68


Beyazıt ev temizlik şirketi, sizlere İstanbul da 10 yılı aşkın süredir Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile gündelikçi kadın hizmeti vermektedir. Gündelikçi bayan hizmetlerinde Beyazıt ev temizlik şirketi sizlere Pestvet temizlik ağı ile İstanbul da Asya ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizlik hizmeti vermektedir. Gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmetini verirler. Temizlikçiler sizlere günlük 8 saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizliği hizmeti vermektedir. Beyazıt ev temizlik şirketi fiyatları siz hangi semt ve ilçeden temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez. Şirketimize bağlı temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği, inşaat sonrası temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, ofis temizliği, şirket temizliği, iş yeri temizliği ve büro temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sİzlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımızı arayarak veya mesaj atarak kolayca randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hemen arayın ve evinizde temizliği hissedin.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257