05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Bulgurlu Ev Temizlik Şirketi

BULGURLU EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Bulgurlu Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir. Bulgurlu Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Bulgurlu Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Bulgurlu Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.

 Bulgurlu Ev Temizlik Şirketleri


Bulgurlu Ev Temizliği
:

Bulgurlu Temizlik Şirketi olan firmamız ,evlerinizde gelen temizlik personellerimizle hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçi personellerimiz ile artık evleriniz pırıl pırıl!Personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.

Temizlikte Bakteriler İle Mücadele:
Bakteriler tek hücreli ancak mikroskopla görülebilen mikroorganizmalardır.Mikron uzunluktadırlar.Tipik olarak küresek,spiral,virgül veya çubusu pekçok şekle sahiptirler.Yeryüzünde hemen hemen her yerde bulunurlar.Bağırsaklarda,yerkabuğunda,suda vb her yerde bulunurlar.Bir çeşit geri dönüşümcülerdir.Bakteri dediğimiz vakit her zaman zararlı canlılar aklımıza gelmemelidir.Aynı zamanda yararlı özellikle bağırsak florası için gerekli olan bakteri türleri mevcuttur.Bakteriyoloji bakteri biliminin araştırıldığı bölüme verilen isimdir.Vücudumuzda özellikle deri ve bağırsaklarda çok fazla sayıda bakteri bulunmaktadır.Yararlı bakterilerin yanında patojen yani hastalık yapıcı türlerde vardır.Bunlar pek çok enfeksiyona sebebiyet veririler.Güçlü dezenfektanlar yüzeylerdeki veya ellerimizde bulunan bakterileri etkisiz hale getirmektedir. Özellikle çalışma ortamımız hijyenik değise  sık sık ellerimizi antibakteriyel sabunlar ile yıkamamız faydalı olacaktır.(Üsküdar Bulgurlu Ev Temizlik Şirketi)

BULGURLU EV TEMİZLİK ÜCRETLERİ:

Üsküdar Bulgurlu'da tüm mahalle ve semtler ev temizliği ücretleri temizlik firmamız tarafından en düşük maliyetlere göre hesaplanır,sizlere teklifi sunulur.Bulgurlu Temizlik Şirketi bütçenizi yormadan kaliteli temizlik fiyatları politikası ile ev temizliğini en uygun şekilde yapmaktadır.Temizlik şirketlerinden işletmemiz talebine en uygun tarifeye göre çalışma şekli ve ev temizliği ücreti çıkartacaktır.Müşteri odaklı olan şirketimiz,kaliteden ödün vermeden bireysel veya ekip tarzındaki çalışmalara en ufak giderler dahi uzmanlarımız tarafından hesaplanarak fiyat tarifesine yansıtılacaktır.Randevu için lütfen iletişime geçiniz.


Bulgurlu Zemin Yıkama
Bulgurlu Temizlik
Bulgurlu Temizlik Firması


0212 509 35 21

0541 898 31 68


Bulgurlu ev temizlik şirketi,
İstanbul da Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile sizlere gündelikçi bayan hizmeti veren şirketimiz, Gündelikçi bayan hizmetlerini istanbul da Asya ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde vermektedir. Pestvet temizlik ağı ile gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmetlerini vermektedir. Temizlikçi bayanlar sizlere (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmetlerini sunmaktadır. Bulgurlu ev temizlik şirketi fiyatları sizler hangi ilçe ve semtten olursanız olun aldığınız temizlikçi bayan hizmetlerinde değişiklik göstermez sabittir. Bulgurlu ev temizlik şirketine bağlı gündelikçi kadınlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, ofis temizliği, şirket temizliği, iş yeri temizliği, büro temizliği,  koltuk yıkama, halı yıkama, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza ulaşabilir yada irtibat hatlarımızı arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki temizliği hisset.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592