05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Karaköy Ev Temizlik Şirketi

KARAKÖY EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Karaköy Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir.Karaköy Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Karaköy Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Karaköy Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.

KARAKÖY TEMİZLİKÇİ BAYAN/KARAKÖY GÜNDELİKÇİ:

Rutin ev temizliğinde olsun,ofis temizliğinde olsun yardımcı birine ara ara hepimiz ihtiyaç duymakayız.Evin silinip süpürülmesinden tutun da,ütü yapmaya,koltuk yıkamaya pekçok ihtiyaçlarınızda Karaköy Temizlikçi Hizmetimiz ile yanınızdayız.Karaköy Gündelikçi servisimizden randevu talep ettiğinizde size en yakın grubumuzdan yönlendirmeler yapmaktayız.Karaköy Temizlik Şirketi olarak ev veya işyerlerinizde en uygun temizlik fiyatları ile çalışmaktayız.Servis saatlerimiz 9.00 ile 17.00 ya da 10.00 ile 18.00 arasında olabildiği gibi kendinizin belirleyeceği sekiz saatlik zaman dilimine göre de temizlik yapılabilmektedir.Yarım günlük fiyat tarifemiz bulunmamaktadır.Profesyonel temizlikçilerimizi kendiniz yönlendirebileceğiniz gibi standart cam,yer,banyo,mutfak,mobilya tozu alımı,yer silinip,süpürülmesi vb işlemler yapılacaktır.Ütü vb ihtiyaçlarınız var ise lütfen randevu operatörümüze belirtiniz.Bu amaçla ütü hizmeti veren temizlikçimiz yönlendirilecektir.Ayrıntılı bilgi için lütfen merkez telefonlarımız ile iletişime geçiniz.(1)
Karaköy Ev Temizliği:Karaköy Temizlik Şirketi olan firmamız ,evlerinizde gelen temizlik personellerimizle hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçi personellerimiz ile artık evleriniz pırıl pırıl!Personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.
Temizlikte Bakteriler İle Mücadele:
Bakteriler tek hücreli ancak mikroskopla görülebilen mikroorganizmalardır.Mikron uzunluktadırlar.Tipik olarak küresel,spiral,virgül veya çubusu pekçok şekle sahiptirler.Yeryüzünde hemen hemen her yerde bulunurlar.Bağırsaklarda,yerkabuğunda,suda vb her yerde bulunurlar.Bir çeşit geri dönüşümcülerdir.Bakteri dediğimiz vakit her zaman zararlı canlılar aklımıza gelmemelidir.Aynı zamanda yararlı özellikle bağırsak florası için gerekli olan bakteri türleri mevcuttur.Bakteriyoloji bakteri biliminin araştırıldığı bölüme verilen isimdir.Vücudumuzda özellikle deri ve bağırsaklarda çok fazla sayıda bakteri bulunmaktadır.Yararlı bakterilerin yanında patojen yani hastalık yapıcı türlerde vardır.Bunlar pek çok enfeksiyona sebebiyet veririler.Güçlü dezenfektanlar yüzeylerdeki veya ellerimizde bulunan bakterileri etkisiz hale getirmektedir. Özellikle çalışma ortamımız hijyenik değise  sık sık ellerimizi antibakteriyel sabunlar ile yıkamamız faydalı olacaktır.


0212 509 35 21

0541 898 31 68

Karaköy ev temizlik şirketi, sizlere 10 yılı aşkın süredir Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile gündelikçi hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Gündelikçi kadınlar sizlere Pestvet temizlik ağı kapsamında İstanbul da Asya ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde temizlik hizmetlerini vermekte ve gündelikçi bayanlar sizlere en yakın semtlerden ve ilçelerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmeti almanızı sağlar. Temizlikçi kadınlar sizlere ev temizlik hizmetlerini iş ayrımı yapmadan günlük (8) sekiz saat süre ile vermektedir. Karaköy ev temizlik şirketleri fiyatları sizler hangi ilçe ve semtten temizlikçi bayan hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez 170 TL dir. Karaköy ev temizlik şirketlerine bağlı temizlikçiler sizlere bir çok alan temizliği hizmeti vermektedir. Bunların başlıcaları ise ev temizliği, iş yeri temizliği, şirket temizliği, boş daire temizliği, büro temizliği, dubleks temizliği, daire temizliği, ofis temizliği, villa temizliği, koltuk yıkama, inşaat sonrası daire temizliği, halı yıkama, taşınma öncesi ve sonrası temizliği hizmetleridir. Sizlerde bu mekan temizliklerinden profesyonel gündelikçi temizlikçiler vasıtasıyla yararlanmak isterseniz hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp telefonlarımıza mesaj atabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki temizliği keşfet.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622