05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Kasımpaşa Ev Temizlik Şirketi

KASIMPAŞA EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Kasımpaşa Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir.Kasımpaşa Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Kasımpaşa Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Kasımpaşa Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Kasımpaşa Ev Temizliği:Kasımpaşa Temizlik Şirketi olan firmamız ,evlerinizde gelen temizlik personellerimizle hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçi personellerimiz ile artık evleriniz pırıl pırıl!Personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.
Temizlikte Bakteriler İle Mücadele:
Bakteriler tek hücreli ancak mikroskopla görülebilen mikroorganizmalardır.Mikron uzunluktadırlar.Tipik olarak küresel,spiral,virgül veya çubusu pekçok şekle sahiptirler.Yeryüzünde hemen hemen her yerde bulunurlar.Bağırsaklarda,yerkabuğunda,suda vb her yerde bulunurlar.Bir çeşit geri dönüşümcülerdir.Bakteri dediğimiz vakit her zaman zararlı canlılar aklımıza gelmemelidir.Aynı zamanda yararlı özellikle bağırsak florası için gerekli olan bakteri türleri mevcuttur.Bakteriyoloji bakteri biliminin araştırıldığı bölüme verilen isimdir.Vücudumuzda özellikle deri ve bağırsaklarda çok fazla sayıda bakteri bulunmaktadır.Yararlı bakterilerin yanında patojen yani hastalık yapıcı türlerde vardır.Bunlar pek çok enfeksiyona sebebiyet veririler.Güçlü dezenfektanlar yüzeylerdeki veya ellerimizde bulunan bakterileri etkisiz hale getirmektedir. Özellikle çalışma ortamımız hijyenik değise  sık sık ellerimizi antibakteriyel sabunlar ile yıkamamız faydalı olacaktır.(Kasımpaşa Temizlikçi Bayan)

Kasımpaşa:Beyoğlu ilçesine bağlı olan Kasımpaşa semti tarihi çok eskilere dayanmaktadır.Zamanında vezir Güzelce Kasım Paşa'nın Kanuni Sultan Tarafından burada görev alması ile Kasımpaşa ismi anılmaktadır.Güzelce Kasım Paşa  burada gelişimine katkıda bulunacak medrese,Cami Kebir yaptırmıştır.Eski ismi Pegai'dir.Tarihde Fatih sultan Mehmet'in İstanbul'u fethetmek için gönderdiği gemiler buradan Haliç'e indirilmiştir.Fetihden önceki dönemlerde bu bölgelerde Cenevizliler yani İtalyan Cenovalılar yaşardı.İstanbul alındıktan sonra burası dönemin en lüks yerleşimlerinden biri olmuştur.Zamanla Haliç kirlendikçe semtte eski popüleritesini bir dönem yitirdi.(Kasımpaşa Temizlik Şirketi)


0212 509 35 21

0541 898 31 68

Kasımpaşa ev temizlik şirketi,
İstanbul da 10 yılı aşkın süredir sizlere Pestvet temizlik şirketi bünyesinde gündelikçi kadın hizmeti vermektedir. Şİrketimiz İstanbul da en çok aranan ve tercih edilen temizlik şirketi olarak Gündelikçi bayan hizmetlerine devam etmektedir. Kasımpaşa ev temizlik şirketi fiyatları İstanbul da en uygun fiyatları oluştururken ev temizlik hizmetlerimiz Profesyonel gündelikçiler tarafından verilmektedir. Temizlikçiler tüm İstanbul da Pestvet temizlik ağı kapsamında sizlere en yakın semtlerden gelerek günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmetlerini tamamlarlar. Temizlikçi kadınlar sizlere ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, daire temizliği, koltuk yıkama, boş daire temizliği, şirket temizliği, villa temizliği, ofis temizliği, dubleks temizliği, büro temizliği, halı yıkama, iş yeri temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği hizmetleri vermektedir. Bu kaliteli ve profesyonel ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için artık randevu almanız çok daha kolay. Hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesah atarak istediğiniz semtten temizlikçi bayan hizmeti alabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki yaşamına kalite kat.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622