05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Kayışdağı Ev Temizlik Şirketi

KAYIŞDAĞI  EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Kayışdağı Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı gündelikçiler ile hizmet vermektedir.Kayışdağı Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Kayışdağı Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda profesyonel temizlikçiler çalışmaktadır.Kayışdağı Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlikçi bayanlar talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Kayışdağı Ev Temizliği:Kayışdağı Temizlik Şirketi olan firmamız ,evlerinizde gelen temizlikçiler hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçi gündelikçiler ile artık evleriniz pırıl pırıl!Gündelikçiler çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.
Temizlikte Bakteriler İle Mücadele:
Bakteriler tek hücreli ancak mikroskopla görülebilen mikroorganizmalardır.Mikron uzunluktadırlar.Tipik olarak küresel,spiral,virgül veya çubusu pekçok şekle sahiptirler.Yeryüzünde hemen hemen her yerde bulunurlar.Bağırsaklarda,yerkabuğunda,suda vb her yerde bulunurlar.Bir çeşit geri dönüşümcülerdir.Bakteri dediğimiz vakit her zaman zararlı canlılar aklımıza gelmemelidir.Aynı zamanda yararlı özellikle bağırsak florası için gerekli olan bakteri türleri mevcuttur.Bakteriyoloji bakteri biliminin araştırıldığı bölüme verilen isimdir.Vücudumuzda özellikle deri ve bağırsaklarda çok fazla sayıda bakteri bulunmaktadır.Yararlı bakterilerin yanında patojen yani hastalık yapıcı türlerde vardır.Bunlar pek çok enfeksiyona sebebiyet veririler.Güçlü dezenfektanlar yüzeylerdeki veya ellerimizde bulunan bakterileri etkisiz hale getirmektedir. Özellikle çalışma ortamımız hijyenik değise  sık sık ellerimizi antibakteriyel sabunlar ile yıkamamız faydalı olacaktır. (Kayışdağı Temizlikçi Bayan)

Kayışdağı:Ataşehir ilçesine bağlı olan bir semttir.Kayışdağı 438 metre yüksekliğe sahiptir.2000 yılında bölgeye kurulan Yeditepe Üniversitesi bu mahalleye hareketlilik sağlamıştır.İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı olan Darulaceze Tesisleri de bu tepenin eteklerinde yer almaktadır. Küçükbakkalköy,İnönü,Maltepe ve İçerenköy'e komşudur.2010 sayımaına göre nüfusu 33.000'dir. (Kayışdağı Temizlik Şirketi)

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Kayışdağı ev temizlik şirketi,
sizlere daha iyi ve daha kaliteli ev temizlik hizmeti verebilmek için gündelikçi kadın hizmetlerimizi İstanbul da en çok tercih edilen temizlik şirketi olan Pestvet temizlik şirketi bünyesinde vermeye devam etmekteyiz. Gündelikçi bayanlar sizlere İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizlik hizmetlerini günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan vermektedir. Pestvet temizlik ağı kapsamında ise gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden sizlerin istediği gün ve saatte gelmektedir. Kayışdağı ev temizlik şirketleri fiyatları İstanbul da bulunan diğer temizlik şirketleri gibi abartılı değildir. Temizlikçi hizmetlerimiz sizlere uygun ve abartıdan uzak bir şekilde belirlenmiştir. Temizlikçi kadınlar sizlere ev temizlik hizmetlerini yanısıra inşaat sonrası daire temizliği, şirket temizliği, koltuk yıkama, iş yeri temizliği, halı yıkama, büro temizliği, daire temizliği, ofis temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği hizmeti vermektedir. Profesyonel ve kaliteli temizlik hizmetlerinden yararlanmak için ise yapmanız gereken tek şey irtibat numaralarımızı aramak veya WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atmak. Hemen ara evindeki temizliğin keyfini sür.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622