05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Kazasker Ev Temizlik Şirketi

KAZASKER EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Kazasker Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir.Kazasker Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Kazasker Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Kazasker Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Kazasker Ev Temizliği:Kazasker Temizlik Şirketi olan firmamız ,evlerinizde gelen temizlik personellerimizle hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçi personellerimiz ile artık evleriniz pırıl pırıl!Personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.
Temizlikte Bakteriler İle Mücadele:
Bakteriler tek hücreli ancak mikroskopla görülebilen mikroorganizmalardır.Mikron uzunluktadırlar.Tipik olarak küresel,spiral,virgül veya çubusu pekçok şekle sahiptirler.Yeryüzünde hemen hemen her yerde bulunurlar.Bağırsaklarda,yerkabuğunda,suda vb her yerde bulunurlar.Bir çeşit geri dönüşümcülerdir.Bakteri dediğimiz vakit her zaman zararlı canlılar aklımıza gelmemelidir.Aynı zamanda yararlı özellikle bağırsak florası için gerekli olan bakteri türleri mevcuttur.Bakteriyoloji bakteri biliminin araştırıldığı bölüme verilen isimdir.Vücudumuzda özellikle deri ve bağırsaklarda çok fazla sayıda bakteri bulunmaktadır.Yararlı bakterilerin yanında patojen yani hastalık yapıcı türlerde vardır.Bunlar pek çok enfeksiyona sebebiyet veririler.Güçlü dezenfektanlar yüzeylerdeki veya ellerimizde bulunan bakterileri etkisiz hale getirmektedir. Özellikle çalışma ortamımız hijyenik değise  sık sık ellerimizi antibakteriyel sabunlar ile yıkamamız faydalı olacaktır.

KAZASKER TEMİZLİKÇİ BAYAN HİZMETLERİ:

Bu servisimizle malzemesiz tek veya daha faza temizlikçi talep edebilirisniz.Bu servisle 
9.00 ile 17.00 arasında hizmet verecek Kazasker Temizlikçi Bayan ve Kazasker Gündelikçi çalışanlarımız sizlere ev veya ofis temizliğinde bulunacaktır.Evinizde camlar ,yerler,pencereler,kapılar ovularak temizlenir.WCler dezenfekte edilir.Mutfak dolapları ve ezgahı tek tek silinir.Yerler süpürülür,silinir.Tozlar alınır.Eviniz size teslim edilirBu servisimizde tüm deterjan ve ekipmanlar(kova,bez,vb)tarafınıza ait olup eşyalı veya eşyasız tüm ev ve ofis işlerini için talepte bulunabilirsiniz.Mesai saatlerine müşterilerimizin ve temizlikçilerimizin riayet etmesi gerekmektedir.Randevu alındıktan sonra gelecek temizlikçi personelimi tarfınızı arayarak kendini tanıtır ve belirtilen saat ve zamanda randevuadresinde bulunmaya özen gösterir.Herhangi bir gecikme yaşanırsa,geç gelinen zaman doğrultusunda daha geç saatte mesai bitirilecek,zaman telafi edilecektir. (Kazasker Temizlik Şirketi)


0212 509 35 21

0541 898 31 68

Kazasker ev temizlik şirketi, İstanbul da gündelikçi hizmetlerini 10 yılı aşkın süredir İstanbulun en prestijli temizlik şirketi olan Pestvet temizlik şirketi bünyesinde siz değerli müşterilerimize vermektedir. Gündelikçi kadınlar sizlere Pestvet temizlik ağı kapsamında ise İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde hizmet vermektedir. Gündelikçi bayanlar ev temizlik hizmetlerini günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan verirken temizlikçiler sizlere istediğiniz gün ve saatte ev temizlik hizmeti verebilmek için en yakın semtlerden gelmektedir. Kazasker ev temizlik şirketleri fiyatları sizlere uygun bir şekilde değişiklik göstermez. Temizlikçi kadın hizmetlerini nereden alırsanız alın fiyatlar sabittir. Temizlikçi bayanlar ev temizliği hizmetlerinin dışında sizlere tüm İstanbul da koltuk yıkama, halı yıkama, şirket temizliği, inşaat sonrası daire temizliği, ofis temizliği, daire temizliği, büro temizliği, villa temizliği, boş daire temizliği, iş yeri temizliği, dubleks temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği hizmetleri vermektedir. Profesyonel ve disiplinli ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için tek yapmanız gereken 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atmanız yeterli. Heme arayın ve evinizdeki bahar temizliğini hissedin.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622