05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Kemerburgaz Ev Temizlik Şirketi

KEMERBURGAZ EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Kemerburgaz Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı temizlikçiler ile hizmet vermektedir.Kemerburgaz Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Kemerburgaz Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda profesyonel temizlikçiler çalışmaktadır.Kemerburgaz Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlikçi bayanlar talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Kemerburgaz Ev Temizliği:Kemerburgaz Temizlik Şirketi olan firmamız ,evlerinizde gelen temizlikçiler hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçiler ile artık evleriniz pırıl pırıl!Personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.
Temizlikte Bakteriler İle Mücadele:
Bakteriler tek hücreli ancak mikroskopla görülebilen mikroorganizmalardır.Mikron uzunluktadırlar.Tipik olarak küresel,spiral,virgül veya çubusu pekçok şekle sahiptirler.Yeryüzünde hemen hemen her yerde bulunurlar.Bağırsaklarda,yerkabuğunda,suda vb her yerde bulunurlar.Bir çeşit geri dönüşümcülerdir.Bakteri dediğimiz vakit her zaman zararlı canlılar aklımıza gelmemelidir.Aynı zamanda yararlı özellikle bağırsak florası için gerekli olan bakteri türleri mevcuttur.Bakteriyoloji bakteri biliminin araştırıldığı bölüme verilen isimdir.Vücudumuzda özellikle deri ve bağırsaklarda çok fazla sayıda bakteri bulunmaktadır.Yararlı bakterilerin yanında patojen yani hastalık yapıcı türlerde vardır.Bunlar pek çok enfeksiyona sebebiyet veririler.Güçlü dezenfektanlar yüzeylerdeki veya ellerimizde bulunan bakterileri etkisiz hale getirmektedir. Özellikle çalışma ortamımız hijyenik değise  sık sık ellerimizi antibakteriyel sabunlar ile yıkamamız faydalı olacaktır.(Kemerburgaz Temizlikçi Bayan)
Kemerburgaz:İstanbul'da Eyüp ilçesine bağlı bir semttir.Pekçok köyü  bir arada barındıran bir bucak merkezi konumundadır.1924 yılında mübadele sonucu birçok Selanik 'li Türk buralara göç etmiştir.1990 yıllarında yapılan villalar ile hızla gelişmiştir.Eyüp ilçesinde kuzey kısmında kalmaktadır.Eski adı Pirgos'tur.Bölgedeki villar ile zenginlerin gözde yerleşim yeri haline gelmiştir.(Kemerburgaz Temizlik Şirketi)


0212 509 35 21

0541 898 31 68

Kemerburgaz ev temizlik şriketi,
İstanbul da gündelikçi kadın hizmetlerini Eyüp Sultan ilçesi başta olmak üzere tüm şehir de Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile vermektedir. Gündelikçi bayan hizmetini Pestvet temizlik ağı kapsamında İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasıda tüm ilçelerde verirken gündelikçiler bu hizmeti günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan tamamlar. Temizlikçiler sizlerin kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmeti alabilmesi için sizlerin istediği gün ve saatte sizlere en yakın semtlerden gelirler. Kemerburgaz ev temizlik şirketleri fiyatları diğer temizlik şirketleri gibi abartılı değil bilakis temizlikçi kadın hizmetlerimiz 170 TL gibi uygun fiyatlara verilmektedir. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, şirket temizliği, koltuk yıkama, villa temizliği, iş yeri temizliği, dubleks temizliği, ofis temizliği, halı yıkama, büro temizliği, boş daire temizliği, inşaat sonrası daire temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerin ise bu kaliteli ve profesyonel ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için tek yapmanız gereken irtibat telefonlarımızı aramak veya 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atmak. Hemen arayın ve evinizdeki temizliği hissedin.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592