05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Kirazlıköyü Ev Temizlik Şirketi

KİRAZLIKÖYÜ EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Kirazlıköyü Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı temizlikçiler ile hizmet vermektedir.Kirazlıköyü Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Kirazlıköyü Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda profesyonel gündelikçiler ile  çalışmaktadır.Kirazlıköyü Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlikçi bayanlar talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Kirazlıköyü Ev Temizliği:Kirazlıköyü Temizlik Şirketi olan firmamız ,evlerinizde gelen temizlikçiler hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçi bayanlar ile artık evleriniz pırıl pırıl!Gündelikçilerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Kirazlıköyü Temizlik Şirketi ,temizlik konusunda ev temizliği,ofis temizliği,inşaat sonu veya tadilat sonu temizlik,villa temizlik,temizlikçi(gündelikçi) temini,zemin yıkama,koltuk yıkama vb pekçok temizlik faaliyetlerini 2009 yılından beri vermektedir.Müşteriye karşı öncelikli olarak çözüm odaklı çalışan temizlik firmamız,temizlik şirketleri içerisinde hatırı sayılır bilgi,tecrübe ve tecizata sahiptir.Hergün yenilenerek daha büyük projelere imza atan temizlik firmamız  7/24 servis imkanı sağlamaktadır.Her ihtiyacınız olduğunda arayabileceğiniz temizlik Şirketlerinden olan firmamızın her türlü srtifikası ve referansı bulunmaktadır..

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Kirazlıköyü ev temizlik şirketi, sizlere gündelikçi kadın hizmetlerini en iyi şekilde verebilmek için Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile sizlere ev temizlik hizmetlerini vermekteyiz. Gündelikçi bayanlar sizlere İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizlik hizmeti verirken Pestvet temizlik ağı kapsamında gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmetini verir. Temizlikçiler sizlere günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmetlerini tamamlar. Temizlikçi kadın hizmetlerinde Kirazlıköyü Ev temizlik Şirketleri Fiyatları sabittir değişmez. Şirketimize bağlı temizlikçi bayanlar sizlere inşaat sonrası temizliği, büro temizliği, halı yıkama, ofis temizliği, koltuk yıkama, şirket temizliği, ev temizliği, iş yeri temizliği, daire temizliği, yangın sonrası temizliği, boş daire temizliği, su baskını sonrası temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Bu temizlik hizmetlerinden yararlanmak için ise hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilirsiniz. Hemen arayın ve evinizdeki temizliği hissedin.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622