05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Başakşehir Temizlik Şirketi


BAŞAKŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul'da Başakşehir ilçesinde temizlik servisi sağlamaktayız.Araçlı veya araçsız temizlik personellerimiz ile ev veya işyerlerinizde malzemeli veya malzemesiz temizlik hizmetleri sunmaktayız.Profesyonel temizlik şirketlerinden olan Başakşehir Temizlik Şirketi sizlere en uygun ev temizliği ve ofis temizliği fiyatları ile çözümler sağlamaktadır.
Başakşehir'de  Altınşehir,Başak,Bahçeşehir,Güvercintepe,Kayabaşı,Ziya Gökalp,Ayazma,Boğazköy,Hoşdere,Ispartakule,Metrokent,Onurkent'te her türlü ev temizliği,temizlikçi bayan,gündelikçi,ofis temizliği,işyeri temizlik hizmetlerimiz mevcuttur.Tüm  kirlerin üstesinden gelen temizlik şirketimiz sizlerin desteğiyle yolunda güvenilir adımlarla ilermektedir.İlk olarak müşteri memnuniyetli odaklı çalışan temizlik firmamız her geçen gün daha da kendini yenilemektedir.Hedefimiz sizlere kaliteli hizmetler sunarak memnun etmektir.
.

BAŞAKŞEHİR  EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Ev temizliği şirketi 
ile çalışmak isteyen siz değerli müşterilerilerimize ,talebinize göre 
malzemeli veya malzemesiz hizmet verilmektedir.Özellikle ;boş dairelerde,inşaat sonu ev temizlik hizmetlerinde malzemeli hizmet rağbet görürken,eşyalı evlerde de sadece personel olarak hizmet talebi oluşmaktadır.İhtiyacınız hangisi ise ;ev temizlik şirketimiz o doğrultuda hizmet verecektir.Fiyatlandırmalarımız, evinizin oda sayısı,kullanım durumu,boş veya eşyalı,inşaat sonu olmasına göre değişmektedir.Düzenli temizlik alan veya problemsiz evlerde fiyatlandırmalarımız daha düşük maliyetlere göre yapılmaktadır.Normal standart dairelerde keşif yapılmamaktadır.Bizlere vereceğiniz bilgiler ölçüsünde fiyatlarımız verilmektedir.

Başakşehir  Temizlik Şirketi olrak ev temizliği hizmeti almak isteyen müşterilerimize malzemesiz yani sadece personel gönderimi olarak  servis verdiğimiz gibi,malzemeli yani tüm ekipmanlar ve deterjanlar dahil olarak da hizmet verilmektedir.Ufak alanlarınız için ayrıcana keşif yapılmayacaktır.Başakşehir ilçesinden irtibata geçmek için lütfen merkez telefonlarımızı  kayıt ediniz.Ayrıcana web sitemizden canlı destek hattımızdan da operatörümüzden ev temizliği hakkında bilgi alabilirsiniz.Diğer bütün fiyatlandırmalar için de dışcephe temizlik,inşaat sonu ,boş daire temizliği,su baskını  temizlik,ofis temizliği için dee merkez telefonlarımız ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.İstediğiniz saatte 7/24 hatlarımız açık olup,arayıp randevu alabilirsiniz.


Başakşehir Ev Temizlik Şirketi'nden gelen personelimiz öncelikle istediğiniz hizmet doğrultusunda çalışacaktır.Temizlik personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00 arasındadır.Aldığınız hizmet paketine göre temizlik şirketimiz uygulama verecektir.Camlar silinir.Pencere doğramaları silinerek kir,pas vb lekelerden arındırılır.Mutfak dolapları müşteri talebine göre iç veya dış silinecektir.Banyo wc lerde fayans araları kirlerinden arındırılır.Musluklar,fayanslar,klozet kapağı vb alan ve aksesuarlar iyice ovularak temizlenir.Tüm mobilya tozlarının alınması.Parke,marley temizliği.Halı ve koltukların vakumlanması.Dezenfekte edilmesi vb pekçok işlemi kapsamaktadır.Temizlik sırasında kaliteli,dezenfektan özellikli ürünler kullanılmaktadır.                                    
 Başakşehir Temizlik Şirketi

RANDEVU MERKEZ TELEFONLARIMIZ:


7/24 ACİL DESTEK HATTI:0533 395 08 17  / 0541 898 31 68

0212 509 35 21 

0212 232 81 69 

0212 718 20 10
 Başakşehir Temizlik Şirketleri


EV TEMİZLİK HİZMETLERİ:Ev temizliği ,kadın olsun erkek olsun çalışan her birey için ayrı bir sorun ayrı bir zaman kaybı oluşturmaktadır.Pestvet Temizlik şirketi ev temizliklerini problem olmaktan çıkartmaktadır.İster malzemeli,ister malzemesiz ekibimizle temizlikte çözüm oluşturmaktayız.

 Başakşehir Temizlik


BAŞAKŞEHİR İNŞAAT SONU TEMİZLİK ŞİRKETİ
(BOŞ DAİRE TEMİZLİĞİ):


İnşaat sonu veya tadilat sonrası temizlik aslında hiç de göründüğü kadar kolay değildir.Bayağı bir zahmetli,bitmek tükenmek bilmeyen toz ,fayansların araları ndaki çimento kalıntılarını çıkarmaya çalışmak özellikle profesyonelliği gerektirmektedir.Tek başınıza başa çıkabilmeniz oldukça zordur.Profesyonel olmayan bir temizlik çalışması ile günlerce sürebilmektedir.Hem zaman kaybı,hem de maliyet olarak oldukça zarara uğrayabilirsiniz.Başta ev veya işyeriniz yeni yapıldığı için çok temiz gözükse bile işin içine girince bunun hiç de göründüğü gibi kolay olmadığını anlarsınız
.İnşaat Sonu Temizlik Şirketi olan firmamızın kullandığı ürünler ,hassas yüzeylerinize zarar vermez.Başakşehir Temizlik Şirketi olarak, cam ve pencere doğramalarınızdaki etiketler sökülür.Camlardaki harç kalıntıları uzaklaştırılır.Silikon,boya,harç izleri hassas bir çekilde kazınır.Wclerdeki derz araları,fayanslardaki çimento,alçı vb atıklar uzaklaştırılır.Temiz bir şekilde yıkanır.Kapılarınız silinir.Petekler temizlenir.Evdeki yer yüzeyiniz parke,marley özelliğine göre defalarca silinerek tozlarından arınır.Eviniz ve işyeriniz oturuma hazır hale gelmektedir.Balkon veya terasınız güzel bir şekilde temizlenir.Durulanır.Kurutulur.Artık size kalan sadece eşyalarınızı yerleştirmek olacaKtır..


Başakşehir Temizlik Şirketleri

Firmamız başakşehir temizlik şirketleri arasında PESTVET TEMİZLİK ŞİRKETi adıyla hizmet vermektedir. Yaptığımız işlerimiz de her zaman titizlikle her zaman özenle yapmaktayız. Web sitemizde yer alan numaralarımızdan herhangi birini arayarak da rezervasyon işlemi yapabilirsiniz. Rezervasyon işlemi yaptıktan sonra uzman personelimiz randevu günü ve saatinde sizin yerinizde olacaktır.

Firmamız için temizliğin basiti zoru yoktur. İşin basitini de zorunuda hiç bir zaman ayırmama misyonu ile işlerimizi devam ettirmekte ve temizlik işlerini ayırt etmemekteyiz. Çünkü temizlik insan sağlının en temel faktörüdür. Biz de bu durumu çok iyi bildiğimizden dolayı temizliğinizin en ayrıntı noktalarına varan kadar hijyen sağlamaya çalışıyoruz.

Firmamız temizliğin her alanında titizliğini göstererek müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. Temizliğin ciddiyetini her daim bilip uygulamak PESTVET TEMİZLİK ŞİRKETİ için her zaman bir zevk olmuştur. Personellerimiz tam anlaşılan saatte de belirttiğiniz adreste olur. Sizde değerli vaktinizi kendinize ayırırsınız. Sizin tek yapmanız gereken haftanın yedi günü açık olan telefoN numaralarımızdan birini arayarak iletişime geçmektir.


Bahçeşehir Temizlik Şirketi

Başakşehir Koltuk Yıkama
Başakşehir Temizlikçi Kadın


0541 898 31 68


Başakşehir temizlik şirketi, İstanbul da gündelikçi kadın hizmetlerini Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile sizlere hizmet vermektedir. Gündelikçi bayanlar İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde Pestvet temizlik ağı ile sizlere hizmet vermektedir. Gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden harektle gelerek sizlerin istediği gün ve saatte sizlere ev temizlik hizmetlerini verir.  Temizlikçiler günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan sizlere ev temizlik hizmetini sunarlar. Temizlikçi kadın hizmetlerinde Başakşehir temizlik şirketi fiyatları ilçe ve semte göre değişiklik göstermez sabit kalır. Başakehir temizlik şirketine bağlı temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, şirket temizliği, büro temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği ile sizlere bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizde bu kaliteli ve güvenilir temizlik hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza atacağınız tek mesajla randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hemen arayın ve randevunuzu oluşturun.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622