05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Hizmet Verdiğimiz Semtler
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

ANASAYFA

E ev temizliği

EVİMİ NASIL GÜVENLE TEMİZLETEBİLİRİM?


Pestvet ;üye olan tüm temizlikçilerden kimlik bilgisi almaktadır.Kimliklerini göndermeyen hiçbir temizlikçi ile çalışma sağlamayız.
Üye olan tüm temizlikçilere çalışma kurallarımız gönderilip,onayladıklarında ,ancak üyelik hakkı kazanmış olurlar.Bu sayede;evinize en seçkin profillerden hizmet alırsınız.
Pestvet,üye olup işine gitmeyen tüm temizlikçilerin üyeliğini süresiz olarak sonlandırmaktadır.
Her geçen gün,sizlere daha iyi temizlik hizmeti sunmak için profesyonelleşiyor ve deneyimli personeller ile çalışmaya özen gösteriyoruz.


Pestvet Temizlikçi 🪣
Ev Temizliği
Ofis Temizliği
Hasta Bakıcı🤒
Çocuk Bakıcısı🤱
Yatılı Personel 🛌
Yaşlı Bakımı🧓👴🏼
Sana Ne Gerekliyse Bulur🕴️
Zaman Kaybetmezsin⏲️PESTVET  TEMİZLİK ŞİRKETİ

NEREDEYSEN ORADA TEMİZLİKÇİ BUL
  HER YER TEMİZLENSİN

Kendine değer ver,sen varsan herşey var!

         Pestvet Temizlik Şirketi, İstanbul da  Avrupa ve Anadolu Yakası'ndaki tüm ilçe ve semtlerde ve Kocaeli'ndeki tüm ilçe ve semtlerde garantili,güvenlik olarak  profesyonel temizlik hizmetleri vermektedir.. Ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği,gündelik temizlikçi bayan hizmetleri, koltuk yıkama gibi pek çok temizlik sektöründeişini bilen olarak uzun senelerdir hizmet vermektedir. İstanbul'da  ve Kocaeli'nde en iyi ve bilinen  temizlik şirketlerinden biri olan temizlik firmamız her türlü marka ve belgeye sahiptir.Firmamız 2009 yılı itibariyle marka tescil belgesine sahiptir.Güler yüzlü, profesyonel temizlik ,
temizlik  ekibimizle özellikle ev temizliği,yeni daire temizliği ve inşaat sonrası ev temizliği , boş daire , gündelik ev temizliği
 konusunda uzmanlaşmış olan şirketimiz pek çok temizlik firmasıyla iş ortağı olarak çalışmaktadır.

      
      
   Daire, Villa, İnşaat Sonu, Tadilat Sonrası, İşyeri, Ofis, Boş Daire, Taşınma Öncesi ve Ev Temizlik ,Temizlikçi Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler Sunmaktayız.   EN UYGUN TEMİZLİK ŞİRKETLERİ FİYATLARI BURADA!


Şimdi Arayıp, randevunuzu alınız.
Randevu öncesi
 ev temizliği hakkındaki sorularınıza buradan 
ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon merkez telefonlarımız (İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası hizmet ofislerimiz mevcuttur.)Bize İstanbul dan ve Kocaeli'nden tüm semtlerden ulaşabilirsiniz.


 temizlik_sirketi_telefon(0541)8983168
(PESTVET TEMİZLİK TÜM SEMTLER)

((0541)8983168

(PESTVET TEMİZLİK TÜM SEMTLER)  

 ozel_temizlik_sirketi  (rezervasyon)
  (0541)8983168
  
    
   (0541)898 3168
   (direkt randevu alabilirsiniz)
   Whatsapp


                  İstanbul’da ve Kocaeli'nden her semtten ilçeden  arayıp bilgi ve randevunuzu alabilirsiniz.
Telefon ile randevu saatlerimiz 7 /24 WhatsApp üzerinden sağlanmaktadır


GÜVENİLİR ,
TİTİZ ,
İŞİNİ BİLEN
PROFESYONEL TEMİZLİKÇİLER!


     istanbulda  evlere temizlik
ALO PESTVET ! LÜTFEN BANA BİR TEMİZLİKÇİ BUL

  EV TEMİZLİK ŞİRKETLERİ/EV
TEMİZLİĞİ

     Ev temizliği yapmak sizler için  artık problem olmasın,uygun fiyatlı temizlik hizmetlerimiz ile eviniz veya daireniz 1 gün içinde ailenize  hazır halde teslim edilecektir.


 Sana en yakın temizlikçiler                 Ev temizlik şirketleri, içinde sizlere tüm kolaylıkları uygun temizlik fiyatları ile sunmaktayız.Mutlaka güvenilir temizlikçiler ile  sizlere hizmet vermekteyiz boş daire temizliği,eşyalı daire temizliği, inşaatsonu daire temizliği, villa temizliğini , dubleks temizliği güvenilir ve titiz bir şekilde yapmaktadır.


EVİNE EN YAKIN TEMİZLİKÇİ BAYAN HANGİSİ? Ev Temizlik ŞirketleriTEMİZLİKÇİ BAYAN(GÜNDELİKÇİ)HİZMETLERİ:


Artık İstanbul içinde ister Avrupa Yakası,İster Anadolu Yakası'nda  veya Adalarda olun  her semt için bir telefon ile gündelikçi temizlikçi kadın hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Pestvet ile bize  üyeliği olan müşterilerimize en yakın temizlikçiler sizler ile irtibata geçecektir.Pestvet Temizlik Şirketi ile ev, büro, şirket ve ofisleriniz için gündelik temizlikçi hizmetlerimizden 7/24 yararlanabilirsiniz.


 Ev temizliği şirketi

Geniş servis sistemi ile size en yakın noktada bulunan güvenilir, referanslı tüm çalışanlarımız sizlere temizlik hizmetleri nde bulunacaklardır. Ev temizliğinde ister bir defalık,isterseniz de aralıklı olarak  bizlerin aracılığıyla temizlik servisinden faydalabilirsiniz.Bizlere üyeliği olan temizlikçiler saat dokuz ile on arasında temizlik hizmetlerine başlamaktadır. Pestvet Temizlik Şirketinden  talep ettiğiniz temizlikçi personel sayısına göre sizlere en uygun fiyatlarla profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktayız. Randevu alabilmek  için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebileceğiniz gibi, email veya canlı destek hatlarımızdan da yardım alabilirsiniz.

Artık temizlikçi arıyorum servisimiz ile temizlikçi kadın bulmak çok kolay!

TEMİZLİĞİ BİZE BIRAK KEYFİNE BAK !

Pestvet Temizlik Şirketi  ile ev temizleme artık problem olmaktan çıktı! En uygun ev temizlik fiyatları,daire temizlik fiyatları, gündelikçi fiyatları,gündelikçi bayan fiyatları, gündelikçi kadın fiyatları, temizlikçi fiyatları, temizlikçi kadın fiyatları ve temizlikçi bayan fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Ev temizliğinde kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Dilerseniz ekip ve ekipmanlı gruplarımızla malzemeli, dilerseniz sadece temizlikçi kadın servislerimizden günün her saatinde 7/24 yararlanabilirsiniz. Saat 9.00 da yada gün içerisinde istediğiniz herhangi bir saatte hizmet verilmeye başlanacaktır.8 saat süre ile iş ayrımı yapmadan hizmet verilecektir.Temizliklerimizde 8 saatlik süre içerisinde sizlerin programına göre çalışma sağlanacaktır.Ev temizlik şirketimiz tarafından evinizin, dairenizin, ofisinizin, şirketinizin ve büronuzun temizliği yapılarak size teslim edilir. En iyi ev temizlik şirketi olan Pestvet temizlik şirketinden  her zaman randevu yaptırabilir veya talepde bulunabilirsiniz.

 Temizlik Şirketleri

Pesvet Temizlik Şirketi, yıllardan beri sahip olduğu tecrübe ve geniş bir müşteri portföyü ile; ev, ofis,büro, şirket, işyeri, daire, dubleks, villa ve inşaat temizliği gibi pek çok konuda hizmet vermektedir. Sizlerin ihtiyaç ve önerileri dikkate alınarak en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan temizlik şirketlerinden bir tanesidir. Ayrıca verdiğimiz ev temizlik hizmeti ile şirketimiz, büyük çaba ve istikrar ile müşteri memnuniyetini hedef almaktadır.
Önde gelen temizlik şirketleri arasında ilk sırada yer alan Pesvet Temizlik Şirketi İstanbul'da hem Avrupa hem de Anadolu yakasında tüm ilçe ve semtlerde hizmet vermektedir. İş yeri temizliği için pek çok firma tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz, aynı zamanda evlere temizlik şirketi olarak da  müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir. Sahip olduğu temizlik servisi ve Pestvet temizlik ağı ile büyük dikkat ile çalışmalarını sürdüren Pesvet Temizlik Şirketi, her daim en iyisini amaçlamaktadır.


Ev, İşyeri, Daire ,Villa,Dubleks, Şirket, Ofis, Büro İnşaat Sonrası Daire ,Yeni Ev Temizliğinde;


GÜVENİLİR

PROFESYONEL, DENEYİMLİ, HIZLI PERSONELLER PESTVET'TE!

İstanbul'da bütün Temizlik Firmaları içinde kaliteli, ilkeli hizmet veren firmamız uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize İstanbul'da her semtte ve her ilçede hizmet vermekteyiz. SultanGazi, Şişli, Beşiktaş, Eyüp Sultan, Gaziosmanpaşa, Büyükçekmece,Sultanbeyli,Beylikdüzü, Silivri, Çatalca, Küçükçekmece,Ataşehir,Pendik,Halkalı, Fatih, Beyoğlu,  Avcılar, Esenler, Alibeyköy, Göktürk,Esenyurt, Cihangir, Eminönü, Taksim, Aksaray, Kadıköy,Beşiktaş, Maslak, Levent, Şirinevler, Zeytinburnu, Güngören, Bakırköy, Bahçelievler, Kadıköy, Beykoz, Üsküdar, Ümraniye gibi pekçok ilçe ve semtte temizlik hizmetleri vermekteyiz. Genel temizlik yapılırken aynı zamanda dezenfektan özellikli ürünlerimizle ev,ofis,villa,büro,işyerinizde hijyen sağlamaktayız. Ev temizliğinde fiyatlarımız personellerimizi malzemeli veya malzemesiz talep etmenize göre uygun bir şekilde değişmektedir. Müşteri memnuniyetini önceliği olarak gören Pestvet temizlik şirketimiz sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeye çalışmaktadır. Talebiniz doğrultusunda uygulama sırasında koltuk, halı veya halıfleks yıkama işlemi de yapılmaktadır. İsterseniz sadece koltuk yıkama veya halıfleks yıkama talep edebilirsiniz. Bunun için ekstra fiyat tariflerimiz mevcuttur. Firmamız tarafından uygun fiyatlı halıfleks, halı veya koltuk yıkama hizmeti verilmektedir. Halıfleks yıkama fiyatları, halı yıkama ve koltuk yıkama fiyatları için hemen bizi arayınız.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ:
 İnşaat Sonu Ev Temizliği

İstanbul'da tüm ilçelerde  Pestvet Temizlik Firması olarak inşaat temizliği hizmetleri de vermekteyiz.Fabrika, işyeri,,büro,daire, ev yada ofisinizide her türlü tadilat sonrası ya da yeni inşaat sonrası temizlik oldukça zordur.Ancak işini bilen bir temizlik ekibiyle altından kalkınması oldukça basittir.Cam,çerceve doğramalarının bant, etiket, harç ve bunlar gibi alçı izlerinin çeşitli sökücü kimyasallar ile temizlenmesi, durulanması ve temizlenmesi yapılmaktadır. Banyo dolaplarının ve tuvaletlerin ince temizliği yapılır. Temizlik hizmeti aldığınız alan ve mekanın zeminine göre çeşitli makinalarla temizlik yapılır. Yeni bir eve geçtiğinizde, ya da ev veya işyerinizde tadilat yapıldığında işin en zor kısmı inşaat ya da tadilat toz, kir ve artıklarını temizlemek en büyük sorundur. Harçlar, fayanslar üzerinde donan alçılar, silikon ve yapıştırıcı izleri, boya izleri, etrafdaki toz toprak kalıntısı inşaat sonrası temizliğin nedenli güç, zaman ve özveri istediğini anlatmaya yeterlidir. Ev temizliğinde kullandığınız temizleyicilerle inşaat sonrası temizlik yapmak pek de mümkün değildir.
Pestvet Temizlik Şirketi inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde uzman ekibiyle en büyük yardımcınız ve şansınız olacaktır.

Özellikle yeni bitmiş inşaatlarda detaylı inşaat sonrası temizlik gerekmektedir.Pestvet Temizlik Şirketi İstanbul'da inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik ihtiyaçlarınızda senelerdir profesyonelliğin ve güvenin tek adresidir. Güvenilir, titiz ve profesyonel  temizlikçilerimizle İstanbul da  Avrupa ve Anadolu yakasında tüm ilçe ve semtlerde siz değerli müşterilerimize inşaat sonrası temizlik hizmetleri vermekteyiz. 
Boş daire temizliğinin bir çeşiti olan inşaat sonrası temizlik hizmetleri oldukça özenli hizmet gerektiren, disiplin ve titizlik isteyen bir uygulamadır. İstanbul'da Avrupa ve Anadolu Yakası'nda tüm ilçe ve semtlerde temizlik şirketlerimiz mevcuttur. Zor ,zahmetli ve zaman alan inşaat sonu temizikleri ancak detaylı ve özenli bir temizlikle  Boş Daire Temizliğiçözülür. Müşteri memnuniyetini her defasında kenine ilke edinen temizlik firması Pestvet gerek inşaat sonu boş daire temizliği, gerekse tadilat sonu boş daire temizliklerinde size kaliteli hizmeti tamamiyle verilecektir. Kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile çalışan Pestvet Temizlik Şirketi her geçen gün bilgi ve deneyimlerini  arttırarak hizmet vermektedir. Tüm temizlik fiyatları ve ayrıntıları için Pestvet temizlik şirketi ile merkez telefonlarımızdan iletişime geçebilir ve bilgi alarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Adalar, Arnavutköy, Avcılar, Ataşehir, Bağcılar, Başakşehir, Bahçeşehir, Bahçelievler, Beşiktaş, Beylikdüzü, Bayrampaşa, Beykoz, Bakırköy, Beyoğlu, Büyükçekmece,  Çatalca, Çekmeköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Eyüp Sultan,Maltepe, Pendik, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Sultanbeyli, Sancaktepe, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu.  

Neden Pestvet Temizlik Hizmetleri?

Pestvet,İstanbul'da anlaşmalı pekçok temizlik şirketi ve üye birçok temizlikçi ile çalışmakta olup,anlaşma gereği sizlere en uygun fiyatları kaliteli,profesyonel ve güvenli bir şekilde  sunmaktadır.Arayın şubemiz olan ,anlaşmalı şirketlerimizden size en yakın olanı temizlikçileri yönlendirelim..Aynı gün,istediğiniz saatte, hızlı servis imkanı Pestvet'te!


BÜRO-OFİS TEMİZLİK HİZMETLERİ: 

İstanbul'un büyük bir ticaret ve ekonomi kenti oluşu,normal olarak ofis ve işmerkezlerinin de çok fazla olmasına sebebiyet vermiştir. Temizlik firmaları içerisinde büro temizliği,şirket temizliği ve ofis temizliğinde Pestvet Temizlik Şirketi çok iyi referanslara sahiptir. Ofis temizlik şirketlerinden olan firmamız çalışma ortamlarınızda sizlere en uygun temizlik hizmetlerini sunmaktadır. Uzmanlarımız tarafından hazırlanan ofis temizliği fiyatlarımız İstanbul da ki en düşük fiyalar olup oldukça uygun olup; profesyonel ofis temizliği yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimize en uygun seçenekler ile temizlik hizmeti vermekteyiz. Ofisleriniz için temizlikçi kadın hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz gibi ekip şeklindeki profesyonel makinalarımız ve temizlik ürünlerimiz olan hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. İstanbul'da Avrupa ve Anadolu Yakası'nda geniş servis ağına sahip olan Pestvet temizlik şirketi nereden ararsanız arayın sizlere Pestvet temizlik ağı kapsamında servis sağlayacaktır. Ofis, büro, şirket ve işyeri temizliğinde tüm detaylar atlanılmadan temizlik yapılmaktadır.Camlar pencere kenarları ile birlikte ovularak silinirken aynı işlem mutfak dolapları ve kapılarda da uygulanır.Tuvaletler dezenfekte edilir.Zemin süpürülür ve yüzey temizleyici ile silinir.Mutfak detaylı ve titiz bir şekilde temizlenir. Rafların ve masaların tozları alınırak özenle silinir. Çöpler boşaltılır ve çöp kovaları temizlenir. İşyeriniz, büronuz, iş yeriniz veya ofisiniz size pırıl pırıl teslim edilir. Gerisi sizin keyfinize kalmış!

 ofis temizlik şirketleri


FABRİKA TEMİZLİK HİZMETLERİ:

Özellikle organize sanayi bölgelerinde çok fazla temizlik hizmeti vermekteyiz. Tecrübeli personellerimizle fabrikalarda geniş çaplı ve itinalı temizlik hizmeti sunmaktayız. Fabrika Temizliği yapılmadan önce temizlik yapılacak alanın keşfi uzman denetmenimiz tarafından yapılarak bir fizibilite çalışması yapılır. Hangi şartlarda fabrika temizliği ya da bina temizliği yapılacak? Metrekare ve birçok çeşitli verilere göre hesaplamalar yapılır ve sonrasında temizlik hizmetleri vermekteyiz. Pestvet Temizlik Şirketi, temizlik firmaları içerisinde kurumsal referansları ile en iyi temizlik şirketi olarak İstanbul'da Avrupa ve Anadolu Yakası'nda tüm ilçe ve semtlerde hizmetler vermektedir.Kaliteyi en uygun temizlik fiyatları ile oluşturmaya çalışan temizlik şirketimiz,müşteri odaklı temizlik hizmeti vermektedir. Fabrika Temizlik şirketleri içerisinde yılların verdiği bilgi ve donanıma sahip olan işletmemiz her zaman güvenilir olmayı,yaptığı işi zamanında teslim edebilmeyi en büyük başarı olarak görmektedir.En uygun ödeme koşulları ve avantajlı fabrika temizlik fiyatlarımız için lütfen size en yakın merkezimiz ile iletişime geçebilir veya WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilirsiniz.

 Fabrika Temizlik ŞirketleriBODRUM TEMİZLİK HİZMETLERİ:

Apartmanlarınızda bulunan bu alanlar eski eşyalarımızı, iş malzemelerimizi ya da fazlalıkları sakladığımız bodrumlarda zamanla tozlanma,  böceklenme olabilir. İyi bir temizlik gerektiren bodrum temizliğinde Pestvet Temizlik Firması olarak İstanbul’da sizlere temizlikte, ilaçlamada ve dezenfeksiyonda büyük kolaylık sağlıyoruz.Malzemeli veya malzemesiz talep edeceğiniz profesyonel personellerimizle bodrumlarınız detaylı bir şekilde temizlenir, mikroplara karşı dezenfekte edilir.

SU BASKINI SONRASI TEMİZLİK HİZMETLERİ:

Ev, daire, müstakil evlerinizde, şirket, ofis veya işyerlerinizde aşırı yağmura bağlı kanalizasyon basması,açık kalan musluktan dolayı vb pekçok nedene bağlı su baskını yaşayabilirsiniz. Gerek su baskını sonrası temizlik, gerekse kanalizasyon basması sonrası temizlik kesinlikle profesyonellik ve bilgi birikimi  isteyen bir işlemdir. İstanbul'da Pestvet Temizlik Şirketi olarak normal standartlara göre daha fazla beceri, özveri ve ekipman gerektiren bu temizliği yapan özel ekiplerimiz vardır. Temizlik işlemi çok titiz ve özenli bir şekilde yapılmaktadır. Su baskını temizliklerde aynı zamanda dezenfeksiyonlu deterjanlarla ve özel eküpmanlar ile çalışma sağlanacaktır. Özel makinelerimizle tüm pislikler ve artıklar çekilir, her taraf temizlenip dezenfekte edilerek tarafınıza en kısa sürede teslim edilecektir. İstanbul'da her ilçe ve semtte su baskını sonrası temizlik hizmetlerimiz Alibeyköy,Gazi Mahallesi, Halkalı, Sarıgazi, Mecidiyeköy, Levent, Maslak, 5. Levent, Kurfalı, Aksaray, Taksim, Adalar, Arnavutköy, Avcılar, Ataşehir, Bağcılar, Başakşehir, Bahçeşehir, Bahçelievler, Beşiktaş, Beylikdüzü, Bayrampaşa, Beykoz, Bakırköy, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Eyüp Sultan, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Silivri, Sultangazi,Sultanbeyli, Sancaktepe, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu. yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için lütfen operatörlerimiz ile iletişime geçiniz. 

YERİNDE KOLTUK YIKAMA HİZMETLERİ:

Koltuklarınız dış etkenlere maruz kaldıkça zamanla renk değiştirir,kirlenir,matlaşır ve canlılığını yitirir,her türlü mikrobu da içlerinde barındırırlar.Yüzeyler gittikçe eski bir görünüm alırlar. Pestvet Temizlik Şirketi,temizlik şirketleri içerisinde profesyonel koltuk yıkama yapan tek firmadır. Profesyonel makinalarımızla koltuklarınız güçlü vakum ile vakumlanır.Öncelikle tozları çekilir.Sonrasında güçlü fırçalı makinamız ile ayar yapan koltuk yıkamacamız koltuklarınızda köpüklü sistem ile kumaş türünüze göre yıkamaya başlayacaktır. koltuklarınızı kumaş türüne göre yıkama koltukarınızın zarar göremesini engelleyecektir. Pestvet Koltuk Yıkama Şirketi İstanbul'da Avrupa ve Anadolu Yakası'nda tüm ilçe ve semtlerde kesintisiz hizmet vermektedir.Köpüklenen koltuk, köşem ve çekyatlarınız vakum makinesi ile birçok kez durulanır. Fazla su çekilerek çok az nemli kalması sağlanmaktadır. Artık koltuklarınız eskisi gibi pırıl pırıl! Değerli müşterilerimiz koltuk yıkama da kullanılan deterjanlar güçlü leke çıkarıcı özelliktedir. Koltuğunuz döşeme çeşidine, rengine ve modeline göre deterjan kullanılacaktır.Deterjanlarımız leke çözücü ve ağartmayan özelliktedir. Koltuk yıkama fiyatlarımız ev temizliği veya ofis temizliği, şirket temizliği, daire temizliği, hizmetleri ile birlikte aldığınızda daha uygun olacaktır. Bunların dışında koltuk grubunuzun yastıklı veya yastıksız oluşu fiyatta değişkenlik gösterecektir. Ayrıntılar için müşteri temsilcilerimiz ile size en yakın bölge için iletişime geçiniz.

Hizmet Verdiğimiz Semtler:
Koltuk yıkama Alibeyköy Koltuk Yıkama, Gazi Mahallesi Koltuk yıkama,Aksaray Koltuk Yıkama, Eminönü Koltuk Yıkama, Taksim Koltuk Yıkama, Sarıgazi Koltuk Yıkama Avcılar, Koltuk yıkama Ataşehir, Koltuk Yıkama Beylikdüzü, Koltuk Yıkama Beşiktaş,Koltuk Yıkama Beykoz,Koltuk Yıkama Bağcılar, Koltuk Yıkama Bahçelievler, Koltuk Yıkama Bahçeşehir
, Koltuk Yıkama Bakırköy, Koltuk Yıkama Bayrampaşa,Koltuk Yıkama Beyoğlu, Koltuk Yıkama Büyükçekmece, Koltuk Yıkama Zeytinburnu, Koltuk Yıkama Şişli, Koltuk Yıkama Sarıyer, Koltuk Yıkama Fatih, Koltuk Yıkama Gaziosmanpaşa, Koltuk Yıkama Ümraniye, Koltuk Yıkama Kadıköy, Koltuk Yıkama Üsküdar, Koltuk Yıkama Maltepe, Koltuk Yıkama Eyüp, Koltuk Yıkama KAğıthane, Koltuk Yıkama Pendik, Koltuk Yıkama Esenler,Koltuk Yıkama Kartal, Koltuk Yıkama Silivri, Koltuk Yıkama Güngören. Evde Koltuk yıkama hizmetimizi İstanbul koltuk yıkama şirketi olarak her semtte ve ilçede vermekteyiz. Koltuk yıkama fiyatlarımız piyasaya göre son derece uygundur.Hangi semtten ararsanız arayın koltuk temizleme servisimiz bir telefon kadar yakınınızdadır. 


 Koltuk Yıkama Şirketleri

YERİNDE HALI VE HALIFLEKS YIKAMA HİZMETLERİ:

Özellikle büyük boy halılarınızı veya halıflekslerinizi yerinden söküp yıkatmak güç ve uğraş isteyen bir iştir. Pestvet Halıfleks Yıkama Firması olarak halılarınızın yıkanmasında halı yıkama fabrikaları içinde sizlere en yeni temizlik ile hizmet vermekteyiz. Halıfleks yıkama işlemini yerinde özel fırçalama sistemi olan makinelerimizle özenle ve son derece uygun fiyatlara yapmaktayız. Halıfleks yıkama şirketi olarak halıfleks yıkama firmaları içinde en iyisi olmaya devam etmekteyiz. Yerinde cem evi halısı, cami halısı,otel halısı, büro halısı,  vb kurum ve kuruluşların halılarını ve halıflekslerini yıkamaktayız. Halıfleks yıkama fabrikası olarak İstanbul'da Avrupa ve Anadolu yakasında tüm ilçe ve semtlerde kesintisiz hizmet vermekteyiz.Her semtte şubemiz bulunmakta, her semtte hizmet vermekte ve her semtte sizlere istediğiniz gün ve saatte hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. İletişim telefonlarımızı arayın ve Halı yıkama servisimiz bir telefonla ayağınıza gelsin. Cami halısı temizleme yada cami halısı yıkama gibi büyük m2li halıflekslerde kaliteli ve güvenilir temizlik sağlamaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Semtler: Halıfleks Yıkama Gazi Mahallesi, Halıfleks yıkama Alibeyköy, Halıfleks yıkama Okmeydanı, Halıfleks yıkama Nurtepe, Halıfleks yıkama Sayayokuşu, Halıfleks yıkama Aksaray, Halıfleks yıkama Göktürk, Halıfleks yıkama sağmalcılar, Halıfleks yıkama Levent, Halıfleks yıkama Avcılar,Halıfleks Yıkama Ataşehir,Halıfleks Yıkama Beylikdüzü,Halıfleks Yıkama Beşiktaş,Halıfleks Yıkama Beykoz, Halıfleks Yıkama Bağcılar,Halıfleks Yıkama Bahçelievler,Halıfleks Yıkama Bahçeşehir,Halıfleks Yıkama Bakırköy,Halıfleks Yıkama Bayrampaşa, Halıfleks Yıkama Beyoğlu,Halıfleks Yıkama Büyükçekmece, Halıfleks Yıkama Zeytinburnu, Halıfleks Yıkama Şişli, Halıfleks Yıkama Sarıyer, Halıfleks Yıkama Fatih, Halıfleks Yıkama Gaziosmanpaşa, Halıfleks Yıkama Ümraniye, Halıfleks Yıkama Kadıköy, Halıfleks Yıkama Üsküdar, Halıfleks Yıkama Maltepe,Halıfleks Yıkama Eyüp,Halıfleks Yıkama KAğıthane,Halıfleks Yıkama ma Pendik,Halıfleks Yıkama Esenler, Halıfleks Yıkama Kartal, Halıfleks Yıkama Silivri, Halıfleks Yıkama Güngören.

 Yerinde Halı Yıkama

Hijyen Önemi: Sağlığa zarar verebilen etmenlerden korunabilmek için tedarik edilen ve alınan tüm önlemlere ve yöntemlere hijyen adı verilmektedir.Çocuklarımıza erken yaşlarda temizlik kurallarını,temizliğin gerekliliğini, toplumsal temizlik normlarını, temizliğin hayatımızdaki önemi öğretilmeli,ehemmiyetinden bahsedilmelidir.Temiz olabilmek insanı bakteri,mantar, deri hastalıkları,virüs,parazit gibi pekçok zararlıdan koruduğu gibi,kişinin kendisine, ailesine ve çevresine olan saygısını da belirler.Su ve sabun temizliğin ayrılmaz ikilisi ve temel taşlarıdır. Özellikle Tuvalet temizliğinde çeşitli temizleyiciler kullanılarak temizlikte tam olarak hijyen sağlanabilmektedir.Çünkü WC (Tuvaletler) ler özellikle parazitlerin kişiden kişiye geçebileceği önemli kaynaklardır.Düzenli temizlik yapılmayan yada hijyen sağlanmayan WC (Tuvaletler) lerde çeşitli gözle görülmeyen çeşitli protozoo ve parazitlerle temas ederek kontamine olmak mümkündür. Sizlerin Temizlik firması olan Pestvet Temizlik Şirketi banyolarda en hassas noktalarda bile bakteri ve parazit gelişimine engel olan çeşitli dezenfektanlı ürünler kullanmaktadır.Kullanılan ürünler eviniz ve işyerinizde yüzeylerinize zarar vermez içeriğinde ağartıcı bulunmaz ve evinizde gerekli dezenfeksiyonu sağlayacaktır.

temizlik şirketleri

Alibeyköy Temizlikçi, Gazi Mahallesi Gündelikçi, Aksaray Temizikçi, SarıGazi Gündelikçi, Sayayokuşu Temizlikçi,Bahçelievler Temizlikçi, Bahçelievler Gündelikçi, Beylikdüzü Temizlikçi, Beylikdüzü Gündelikçi,Avcılar Temizlikçi, Avcılar Gündelikçi, Arnavutköy Temizlikçi, Arnavutköy Gündelikçi, Adalar Temizlikçi, Adalar Gündelikçi, Ataköy Temizlikçi, Ataköy Gündelikçi, Ataşehir Temizlikçi, Ataşehir gündelikçi, Ataşehir Temizlikçi, Ataşehir Gündelikçi, Avcılar Temizlikçi, Avcılar Gündelikçi, Bahçeşehir Temizlikçi, Bakırköy Temizlikçi, Bakırköy Gündelikçi, Bağcılar Temizlikçi, Bağcılar Gündelikçi, Başakşehir Temizlikçi, Başakşehir Gündelikçi.

Pestvet Temizlik Şirketi, İstanbul da Avrupa ve Anadolu Yakası'nda tüm ilçe ve semtlerde güvenilir,garantili temizlik anlayışı ile profesyonel olarak hizmet vermektedir.Ev temizliği,ofis temizliği,işyeri temizliği,su baskını sonrası temizliği, büro temizliği, boş daire temizliği, yangın sonrası temizlik, temizlikçi bayan hizmetleri, koltuk yıkamacı gibi pek çok faaliyet alanında referanslı yılların tecrübesi olarak çalışmaktadır. İstanbul'da en kaliteli, en iyi temizlik şirketleri  olan temizlik firmamız her türlü marka ve belgeye sahiptir.Güler yüzlü temizlik ekibimizle alanında uzmanlaşmış olan şirketimiz her gün her yeni bilgi ve tecrübeyi bilgi dağarcığına ekleyerek kendini sizlere adayarak  çalışmaktadır.
İstanbul'da Avrupa ve Anadolu Yakası'nda tüm semtlerde temizliçi bayan (Gündelikçi) hizmetleri
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592
Hizmet Verdiğimiz Semtler