Temizlik Şirketleri
Hizmet Verdiğimiz Semtler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

ANASAYFA

PESTVET İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETİ 


         Pestvet Temizlik Şirketi, İstanbul tüm Avrupa ve Anadolu Yakası'nda güvenilir,kaliteli hizmet anlayışı ile profesyonel olarak çalışmaktadır. Ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği, yangın sonrası temizlik, temizlikçi bayan hizmetleri, koltuk yıkama gibi pek çok faaliyet alanında referanslı olarak çalışmaktadır. İstanbul'da en iyi temizlik şirketlerinden biri olan temizlik firmamız her türlü marka ve belgeye sahiptir. Güler yüzlü temizlik ekibimizle alanında uzmanlaşmış olan şirketimiz hergün her yeni bilgi ve tecrübeyi bilgi dağarcığına ekleyerek çalışmaktadır.

      
      Sizlerin desteği ile 2009 yılından bu zamana sürekli hizmet portföyümüzü genişletmekteyiz.
      
      Daire, Villa, İnşaat Sonu, Tadilat Sonrası, İşyeri, Ofis, Boş Daire, Taşınma Öncesi ve Ev Temizlik Hizmetlerinde Profesyonel Çözümler Sunmaktayız.                                       EN UYGUN TEMİZLİK ŞİRKETLERİ FİYATLARI BURADA!


Hemen Arayıp, rezervasyonunuzu yaptırınız.
Rezervasyon öncesi
 ev temizliği hakkındaki sorularınıza buradan ulaşabilirsiniz.

Randevu merkez telefonlarımız (İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası hizmet ofislerimiz mevcuttur.)


 temizlik_sirketi_telefon(0533) 395 08 17
(ALO TEMİZLİK TÜM SEMTLER)
(0541) 355 68 99
(ALO TEMİZLİK TÜM SEMTLER)  

 ozel_temizlik_sirketi  (0212) 232 81 69
  (0212) 509 35 21
  (0212) 718 20 10
    
   (0533) 395 08 17
   (direkt randevu alabilirsiniz)
   Whatsapp


                                    İstanbul’da her semtten arayıp randevunuzu alabilirsiniz.
Telefon ile randevu saatlerimiz 09.30 ile 00.00 arasında verilmektedir.
Bunun dışındaki zamanlarda mesaj bırakın butonundan  veya whatsapp dan iletişime geçebilirsiniz.


GÜVENİLİR ,
HIZLI ,
AKTİF
PROFESYONEL PERSONELLER!


 Temizlik Şirketleri      EV TEMİZLİK ŞİRKETİ/EV TEMİZLİĞİ

      Günümüz dünyasında bayanlarından iş dünyasına katılması ile temizlik artık zaman kaybı oluşturan bir uğraş olmasına karşın, fakat bir o  kadar da gerekli bir zorunluluktur. Aslan yattığı yerden belli olur atasözümüzde bunun ne kadar önemli bir konu olduğunu temizlik yönünden bakarsak açıkca belli etmektedir.
Ev temizliği
 hem özen,hem de detay  isteyen bir işlemdir. Hele bir aktif bir şekilde  çalışıyorsanız, kendi başına yapacağınız temizlik sadece görüntüde olmaktan öteye gidemeyecektir.

 Koltuk Yıkama ŞirketleriEv temizlik şirketleri, evini temizletmek isteyen için en büyük çözüm ortağı olmaktadır. Temizlik şirketi ile çalışırken kesinlikle çok dikkatli ve sorgulayıcı olmak gereklidir. Çünkü işini bilmeyen,pratik olmayan temizlikçilerle çalışan bir temizlik firması ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle bayanların daha hassas olduğu ev temizliğinde Pestvet Ev Temizlik Şirketi olarak sizlere en iyi temizlik hizmetlerini vermek için uğraş vermekteyiz. Temizlik şirketleri arasında gruplarımızla ile çalışırken mutlaka müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri memnuniyeti olmadan hizmet olmaz anlayışı ile temizlik servisi sağlamaktayız. 7/24 temizlik hizmetleri veren temizlik şirketimiz, boş daire temizliği,eşyalı daire temizliği, inşaatsonu daire temizliği, villa temizliğini çok detaylı bir şekilde yapmaktadır.

YOKSA SİZ HALEN TEMİZLİK İLE Mİ UĞRAŞIYORSUNUZ?


 Ev Temizlik ŞirketleriTEMİZLİKÇİ BAYAN(GÜNDELİKÇİ) HİZMETLERİ:

Artık İstanbul'da ister Avrupa Yakası,İsterse Anadolu Yakası'nda olun her semtte bir telefon ile gündelikçi temizlikçi bayan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Pestvet Temizlik Şirketi ile ev ve ofisleriniz için gündelik temizlikçi hizmetlerimizden 7/24 yararlanabilirsiniz.Geniş servis ağımızla size en yakın güvenilir, referanslı tüm personeller sizlere temizlik hizmetleri verecektir. Ev temizliğinde aylık, haftalık veya belirlediğiniz peryodlarla en uygun fiyatlarla gündelikçi talep edebilirsiniz. Servis saatimiz saat 9.00'da başalayabileceği gibi talebinize göre 10.00da da başlayabilmektedir. Pestvet'ten talep edeceğiniz temizlikçi personel sayısına göre sizlere çok uygun fiyatlarla profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktayız. Rezervasyon için müşteri temsilcimizle irtibata geçebileceğiniz gibi, email veya canlı destek hatlarımızdan da yardım alabilirsiniz. Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyeti odaklı çalışan temizlik firmamız, temizlik hizmetlerinde sizlere destek olmaktadır. Temizliği dert etmeyin, siz sadece Pestvet'i arayıp rahatınıza bakınız. 

 Temizlikçi Bayan
Pestvet Temizlik Şirketi ile ev temizliği artık sorun olmaktan çıktı! En uygun ev temizlik fiyatları, gündelikçi fiyatları ve temizlikçi bayan fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Ev temizliğinde kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Dilerseniz ekip ve ekipmanlı gruplarımızla malzemeli, dilerseniz sadece temizlikçi servislerimizden 7/24 yararlanabilirsiniz. Temizlik şirketleri içerisinde referanslı çalışmaktayız. Saat 9.00 da hizmet verilmeye başlanacaktır.17.00da mesai bitecektir. Bu zaman içersinde camlar ve pencere doğramaları detaylı silinir.Kapılar ovularak temizlenir. Wclerdeki su, kireç ve pas lekeleri iyice dezenfekte edilerek temizlenir. Mutfak dolapları iç ve dış detaylı temizlenecektir. Mobilya tozları alınır. Halılar süpürülür. Yer yüzeyi genel yüzey temizleyicisi iletemizlenecektir. Ev temizlik şirketimiz tarafından eviniz, daireniz temizliği yapılarak size teslim edilir. En iyi ev temizlik şirketi olan temizlik firmamızdan her zaman rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Pesvet Temizlik Şirketi, yıllardan beri sahip olduğu tecrübe ve geniş bir müşteri ağı ile; ev, ofis, dış cephe temizliği gibi pek çok konuda hizmet vermektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını dikkate alarak en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan temizlik şirketlerinden bir tanesidir. Ana hedefi müşteri memnuniyeti olan şirket, alanındaki gerekli üstün bilgi ve beceriye sahiptir. Bunun ile beraber çalışanlarını büyük özen ve titizlik ile seçerek en iyisini müşterilerine sunmayı istemektedir. Ayrıca verdiği hizmet ile şirket, büyük çaba ve istikrar ile müşteri memnuniyetini hedef almaktadır.
Önde gelen temizlik şirketleri arasında yer alan Pesvet Temizlik Şirketi İstanbul'da hem Avrupa hem de Anadolu yakasında hizmet vermektedir. İş yeri temizliği için pek çok firma tarafından tercih edimekte olan şirket, aynı zamanda ev temizliği için de müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yardımcı olmaktadır. Bunun ile beraber dış cephe temizliği gibi başka konularda da hizmet vermektedir. Sahip olduğu temizlik ekibi ile büyük titizlik ile çalışmalarını sürdüren Pesvet Temizlik Şirketi, her daim en iyisini amaçlamaktadır.


Ev, İşyeri, Villa, İnşaat Sonrası Daire Temizliğinde;


GÜVENİLİR

PROFESYONEL HIZLI PERSONELLER PESTVET'TE!

İstanbul'da Temizlik Firmaları içerisinde işini ilkeli yapan firmamız senelerdir siz değerli müşterilerimize İstanbul'da her semtte hizmet vermekteyiz. Beylikdüzü, Şişli, Beşiktaş, Eyüb, Gaziosmanpaşa, Büyükçekmece, Silivri, Çatalca, Halkalı, Fatih, Beyoğlu,  Avcılar, Şirinevler, Zeytinburnu, Güngören, Bakırköy, Bahçelievler, Kadıköy, Beykoz, Üsküdar, Ümraniye gibi pekçok semtte temizlik hizmetleri vermekteyiz. Genel temizlik yapılırken aynı zamanda dezenfektan özellikli ürünlerimizle ev,ofis,villa ,işyerinizde hijyen sağlamaktayız. Ev temizliğinde fiyatlarımız personellerimizi malzemeli veya malzemesiz talep etmenize göre değişmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinen temizlik şirketimiz sizlere en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktadır. Talebiniz doğrultusunda uygulama sırasında koltuk veya halıfleks yıkama işlemi de yapılmaktadır. İsterseniz sadece koltuk yıkama veya halıfleks yıkama talep edebilirsiniz. Bunun için ayrıca fiyat sormanız yeterli olacaktır. Firmamız tarafından uygun fiyatlı halıfleks veya koltuk yıkama işlemide yapılmaktadır. Halıfleks yıkama fiyatları ve koltuk yıkama fiyatları için lütfen bizi arayınız.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ:
 İnşaat Sonu Ev Temizliği

İstanbul'da tüm ilçe ve semtlerde Pestvet Temizlik Firması olarak inşaat temizliği hizmetleri vermekteyiz. Fabrika, işyeri, ev yada ofisinizide her türlü tadilat işi sonrası ya da yeni inşaat sonrası temizlik oldukça meşakatlidir.Ancak uzman bir temizlik ekibiyle altından kalkınması oldukça kolaydır.Cam,çerceve doğramalarının bant, etiket, harç vb alçı izlerinin çeşitli sökücü kimyasallar ile temizlenmesi, durulanması yapılmaktadır. Banyo dolaplarının ve wclerin ince temizliği yapılır. Mekanınızın zeminine göre çeşitli makinalarla temizlik yapılır. Yeni bir ev aldığınızda, ya da ev veya işyerinizde tadilat yapıldığında işin en zor kısmı inşaat ya da tadilat artıklarını temizlemek olmaktadır. Harçlar, fayanslar üzerinde donan alçılar, etrafdaki toz toprak kalıntısı inşaat sonrası temizliğin ne nedenli güç, zaman ve özen istediğini anlatmaya yeter derecedir.Normal deterjanlarla inşaat sonrası temizlik yapmak pek de mümkün olmamaktadır.
Pestvet Temizlik Şirketi inşaat sonrası temizlik işlerinizde uzman personelleriyle en büyük yardımcınız olacaktır.

Özellikle yeni bitmiş inşaatlarda çok fazla işyükü gerektiren inşaat sonrası temizlik gerekli olmaktadır. Pestvet Temizlik Şirketi İstanbul'da inşaat sonrası temizlik işlerinde yıllardır profesyonel ekibiyle çalışmaktadır. Güvenilir, titiz personellerimizle İstanbul da Avrupa ve Anadolu yakasında siz değerli müşterilerimize inşaat sonrası temizlik hizmetleri vermekteyiz. İnşaat sonrası temizlik şirketleri içerisinde Pestvet yıllardır uzman ekibiyle İstanbul da hizmet vermektedir. İnşaat sonrasıhizmet verenprofesyonel ender temizlik şirketlerinden Pestvet deneyimli kadrosuyla Tüm avrupa ve anadolu yakasında servis verebilmektedir.
Boş daire temizliğinin bir çeşiti olan inşaat sonu temizlik hizmetleri oldukça özen ile çalışılması gereken, itina ve titizlik isteyen bir uygulamadır. İstanbul'da Avrupa ve Anadolu Yakası'nda tüm semtlerde temizlik şirketlerimiz mevcuttur. Zor ,zahmetli gözüken inşaat sonu temizikleri ancak detaylı bir temizlikle  Boş Daire Temizliğihalledilebilmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan temizlik firması Pestvet gerek inşaatsonu boş daire temizliği, gerekse tadilat sonu boş daire temizliklerinde sizi yarı yolda bırakmaz. Kaliteli malzeme ve ekipmanlar ile çalışan Pestvet Temizlik Şirketi ,hergeçen gün bilgi ve deneyimlerini arttırarak çalışmaktadır. Tüm temizlik fiyatları ve ayrıntıları için bizler ile merkez telefonlarımızdan iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. Adalar, Arnavutköy, Avcılar, Ataşehir, Bağcılar, Başakşehir, Bahçeşehir, Bahçelievler, Beşiktaş, Beylikdüzü, Bayrampaşa, Beykoz, Bakırköy, Beyoğlu, Büyükçekmece,  Çatalca, Çekmeköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Eyüp,Maltepe, Pendik, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Sultanbeyli, Sancaktepe, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu.  

Neden Pestvet Temizlik Hizmetleri?

Pestvet,İstanbul'da anlaşmalı pekçok temizlik şirketi ile çalışmakta olup,anlaşma gereği sizlere en uygun fiyatları kaliteli,profesyonel personellerle sunmaktadır.Arayın şubemiz olan ,anlaşmalı şirketlerimizden size en yakın olanı yönlendirelim..Aynı gün,hızlı servis imkanı Pestvet'te!


BÜRO-OFİS TEMİZLİK HİZMETLERİ: 

İstanbul'un büyük bir ticaret kenti oluşu,doğal olarak ofis ve işmerkezlerinin de çok fazla olmasına sebebiyet vermişti. Temizlik firmaları içerisinde büro temizliği ve ofis temizliğinde Pestvet Temizlik Şirketi iyi referanslara sahiptir. Ofis temizlik şirketlerinden olan işletmemiz çalışma ortamlarınızda sizlere en uygun temizlik çözümleri sunmaktadır. Uzmanlarımız tarafından hazırlanan ofis temizliği fiyatlarımız oldukça uygun olup; profesyonel ofis temizliği yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimize en uygun seçenekler ile çalışmaktayız. Ofisleriniz için temizlikçi bayan hizmetlerimizden yararlanabildiğiniz gibi ekip şeklindeki profesyonel makinalarımız ve deterjanlarımızla olan hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. İstanbul'da Avrupa ve Anadolu Yakası'nda geniş servis ağına sahip olan temizlik şirketimiz nereden ararsanız arayın sizlere servis sağlayacaktır. Ofislerniz ve işyeri temizliğinde tüm detaylar atlanılmadan temizlik yapılmakdadır.Camlar pencere kenarları ile birlikte ovularak silinirken aynı işlem kapılarda da uygulanır.Wcler dezenfekte edilir.Yerler süpürülür ve yüzey temizleyici ile silinir.Mutfak detaylı temizlenir. Rafların ve masaların tozları alınır. Çöpler boşaltılır. İşyeriniz veya ofisiniz size pırıl pırıl teslim edilir. Gerisi sizin keyfinize kalmış!

 ofis temizlik şirketleri


FABRİKA TEMİZLİK HİZMETLERİ:

Ozellikle organize sanayi bölgelerinde sürekli temizlik hizmeti vermekteyiz. Tecrübeli personelleimizle fabrikalarda geniş çaplı temizlik hizmeti sunmaktayız. Fabrika Temizliği yapılmadan önece temizlik yapılacak alanın keşfi uzman denetmenimiz tarafından yapılarak bir fizibilite çalışması uygulanır. Ne şartlarda fabrika temizliği ya da bina temizliği yapılacak?,metrekare ve birçok çeşitli verilere göre hesaplamalar sonucunda temizlik hizmetleri vermekteyiz. Pestvet Temizlik Şirketi, temizlik firmaları içerisinde kurumsal referansları ile en iyi temizlik şirketi olarak İstanbul'da Avrupa ve Anadolu Yakası'nda hizmetler vemektedir.Kaliteyi en uygun temizlik fiyatları ile oluşturmaya çalışan temizlik şirketimiz,müşteri odaklı servis vermektedir. Fabrika Temizlik şirketleri içerisinde yılların verdiği bilgi ve donanıma sahip olan işletmemiz her zaman güvenilir olmayı,yaptığı işi zamanında teslim edebilmeyi başarmıştır.En uygun ödeme koşulları ve avantajlı fabrika temizlik fiyatlarımız için lütfen size en yakın merkezimiz ile iletişime geçiniz.

 Fabrika Temizlik Şirketleri


ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK HİZMETLERİ:

Fabrika,depo yada işyerinizdeki verimliliği arttıran bir uygulamadır.Düzenli yapılan temizlik hizmeti ile fabrika,depo veya atolyeniz daha yaşanabilir hale gelmekte bu da sizin ve çalışanlarınızın performansını artırmaktadır. Endüstriyel Temizlik Şirketleri arasında öncü olan Pestvet Temizlik Firması size uygun çözümler sunmaktadır. Temizlik işlemi sırasında malzemelerinize zarar vermeyen kimyasallar kullanılmaktadır. Zemin yıkama makinesi ile deinlere işlemiş kirler,lekeler yüzeylerden çıkarılır. Endüstriyel temizlik şirkeleri arasında profesyonel çalışan firmalardan biriyiz.Güçlü ekibimizle fabrika temizliğinde sizlere uygun periyodik programlar çıkarmaktayız. Endüstriyel temizlik ,gerekli bilgi,donanımı gerektirmektedir.Bugün yapılan pekçok araştırma çalışılan ortamın temizliğinin işgücü verimliliğini artırmakta olduğu yönünde olması,fabrika temizliğinin ne denli önemli olduğunu göstermektedir.Firmamız bugüne kadar pekçok kurumsal firmalarda fabrika temizliği yapmıştır. Fabrika,yemekhane, okul, hastane vb alanların temizliği ve dezenfeksiyonu oldukça önemlidir.Firmamız hastane temizliği, okul temizliği, yemekhane temizliğinde hijyen şartlarına uyarak en iyi temizliği sağlamaya çalışmaktadır. Zemin yıkama işlemi ile yüzeyler eski parlaklığına kavuşur.Zemin yıkama temizliği ile yüzeyler mikroplarından arındırılır.


BODRUM TEMİZLİK HİZMETLERİ:

Apartmanlarınızda yerini alan eski eşyalarımızı ya da fazlalıkları sakladığımız bodrumlarda zamanla tozlanma, böceklenme olabilir. İyi bir temizlik gerektiren bodrum temizliğinde Pestvet Temizlik Firması olarak İstanbul’da sizlere temizlikte ve dezenfeksiyonda büyük kolaylık sağlıyoruz.Malzemeli veya malzemesiz talep edeceğiniz profesyonel personllerimizle bodrumlarınızdataylı bir şekilde temizlenir, mikroplara karşı dezenfekte alır.

SU BASKINI SONRASI TEMİZLİK HİZMETLERİ:

Ev veya işyerlerinizde aşırı yağmura bağlı kanalizasyon basması,açık kalan musluktan dolayı vb pekçok nedene bağlı su baskını yaşayabilirsiniz. Gerek su baskını sonrası temizlik, gerekse kanalizasyon basması sonrası temizlik kesinlikle profesyonellik isteyen bir işlemdir. İstanbul'da Pestvet Temizlik Şirketi olarak normal standartta göre daha fazla beceri ve ekipman gerektiren bu temizliği yapan özel gruplarımız vardır. Temizlik işlemi çok titiz bir şekilde yapılmaktadır. Su baskını temizliklerde aynı zamanda dezenfeksiyonlu deterjanlarla çalışma sağlanacaktır. Özel makinelerimizle tüm pislikler çekilir, her taraf temizlenip dezenfekte edilerek tarafınıza teslim edilecektir. İstanbul'da her semtte su baskını sonrası temizlik hizmetlerimiz Adalar, Arnavutköy, Avcılar, Ataşehir, Bağcılar, Başakşehir, Bahçeşehir, Bahçelievler, Beşiktaş, Beylikdüzü, Bayrampaşa, Beykoz, Bakırköy, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Eyüp, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Sultanbeyli, Sancaktepe, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu. yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için lütfen operatörlerimiz ile iletişime geçiniz. 

YERİNDE KOLTUK YIKAMA HİZMETLERİ:

Koltuklarınız dış etkenlere maruz kaldıkça zaman ile renk değiştirir,kirlenir,her türlü mikrobu da içlerinde barındırırlar.Yüzeyler gittikçe eski bir görünümde olurlar. Pestvet Temizlik Şirketi,temizlik şirketleri içerisinde profesyonel koltuk yıkama yapan firmalardan biridir.Profesyonel makinalarımızla koltuklarınız güçlü vakum ile vakumlanır.Öncelikle tozları çekilir.Sonrasında güçlü fırçalı makinamız ile ayar yapan koltuk yıkamacamız koltuklarınızda köpüklü sistem ile kumaş türünüze göre yıkamaya başlayacaktır. Pestvet Koltuk Yıkama Şirketi İstanbul'da tüm Avrupa ve Anadolu Yakası'nda kesintisiz hizmet vermektedir.Köpüklenen koltuk ve çekyatlarınız vakum makinesi ile birkaç kez durulanır. Fazla su çekilir.Hafif bir nemlilik kalacaktır. Artık koltuklarınız eskisi gibi ışıl ışıl! Değerli müşterimiz koltuk yıkama kullanılan deterjanlar güçlü leke çıkarıcı özelliktedir. Koltuğunuz döşeme çeşidine göre deterjan kullanılacaktır.Deterjanlarımız leke çözücü özelliktedir. Koltuk yıkama fiyatlarımız ev temizliği veya ofis temizliği hizmetleri ile birlikte aldığınızda daha uygun olacaktır. Bunların dışında koltuk grubunuza yastıklı veya yastıksız oluşuna göre değişkenlik arz edecektir. Ayrıntılar için müşteri temsilcilerimiz ile size en yakın bölge için iletişime geçiniz.

Hizmet Verdiğimiz Semtler:
Koltuk yıkama Avcılar, Koltuk yıkama Ataşehir, Koltuk Yıkama Beylikdüzü, Koltuk Yıkama Beşiktaş,Koltuk Yıkama Beykoz,Koltuk Yıkama Bağcılar, Koltuk Yıkama Bahçelievler, Koltuk Yıkama Bahçeşehir
, Koltuk Yıkama Bakırköy, Koltuk Yıkama Bayrampaşa,Koltuk Yıkama Beyoğlu, Koltuk Yıkama Büyükçekmece, Koltuk Yıkama Zeytinburnu, Koltuk Yıkama Şişli, Koltuk Yıkama Sarıyer, Koltuk Yıkama Fatih, Koltuk Yıkama Gaziosmanpaşa, Koltuk Yıkama Ümraniye, Koltuk Yıkama Kadıköy, Koltuk Yıakma Üsküdar, Koltuk Yıkama Maltepe, Koltuk Yıkama Eyüp, Koltuk Yıkama KAğıthane, Koltuk Yıkama Pendik, Koltuk Yıkama Esenler,Koltuk Yıkama Kartal, Koltuk Yıkama Silivri, Koltuk Yıkama Güngören. Evde Koltuk yıkama hizmetimizi İstanbul koltuk yıkama şirketi olrak her semtte yapmaktayız.Koltuk yıkama fiyatlarımız son derece uygundur.Hangi semtten ararsanız arayın koltuk temizleme servisimiz bir telefon kadar yakınınızdadır. 


 Koltuk Yıkama Şirketleri

YERİNDE HALI VE HALIFLEKS YIKAMA HİZMETLERİ:

Özellikle büyük boy halılarınızı veya halıflekslerinizi yerinden söküp yıkatmak zor ve meşakatli bir iştir. Pestvet Halıfleks Yıkama Firması olarak halılarınızın temizliğinde halı yıkama fabrikaları içinde sizlere en yeni çözümlerle hizmet vermekteyiz. Halıfleks yıkama işlemini yerinde özel fırçalama sistemi olan makinelerimizle uygun fiyatlara yapmaktayız. Halıfleks yıkama şirketi olarak halıfleks yıkama firmaları içinde öncü olmaya devam etmekteyiz. Yerinde cami halısı,otel halısı vb kurum ve kuruluşların halılarını ve halıflekslerini yıkamaktayız. Halıfleks yıkama fabrikası olarak İstanbul'da Avrupa ve Anadolu yakasında kesintisiz hizmet vermekteyiz.Her semtte şubemiz bulunmakta, her semtte hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Arayın Halı yıkama servisimiz bir telefonla ayağınıza gelsin. Cami halısı temizleme yada cami halısı yıkam gibi büyük m2li halıflekslerde mükemmel temizlik sağlamaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Semtler:Halıfleks Yıkama Avcılar,Halıfleks Yıkama Ataşehir,Halıfleks Yıkama
Beylikdüzü,Halıfle ks Yıkama Beşiktaş,Halıfleks Yıkama Beykoz, Halıfleks Yıkama Bağcılar,Halıfleks Yıkama Bahçelievler,Halıfleks Yıkama Bahçeşehir,Halıfleks Yıkama Bakırköy,Halıfleks Yıkama Bayrampaşa, Halıfleks Yıkama Beyoğlu,Halıfleks Yıkama Büyükçekmece, Halıfleks Yıkama Zeytinburnu, Halıfleks Yıkama Şişli, Halıfleks Yıkama Sarıyer, Halıfleks Yıkama Fatih, Halıfleks Yıkama Gaziosmanpaşa, Halıfleks Yıkama Ümraniye, Halıfleks Yıkama Kadıköy, Halıfleks Yıkama Üsküdar, Halıfleks Yıkama Maltepe,Halıfleks Yıkama Eyüp,Halıfleks Yıkama KAğıthane,Halıfleks Yıkama ma Pendik,Halıfleks Yıkama Esenler, Halıfleks Yıkama Kartal, Halıfleks Yıkama Silivri, Halıfleks Yıkama Güngören.

 Yerinde Halı Yıkama

Hijyen Önemi: Sağlığa zararverecek etmenlerden korunabilmek için tedarik edilen tüm önlemlere hijyen denilmektedir.Çocuklarımıza erken yaşlarda temizlik kuralları,temizliğin önemi öğretilmeli,ehemmiyetinden bahsedilmelidir.Temiz olmak insanı bakteri,virüs,parazit gibi pekçok zararlıdan koruduğu gibi,kişinin kendisine ve topluma olan saygısını da belirler.Su ve sabun temizliğin ayrılmaz ikilisidir.Özellikle wc temizliğinde çeşitli deterjanlar kullanılarak temizlikte tam anlamıyla hijyen sağlanmaktadır.Çünkü wc ler özellikle parazitlerin kişiden kişiye geçebiliceği önemli kaynaklardır.Düzenli temizlik yapılmayan yada hijyen sağlanmayan Wc lerde çeşitli gözle görülmeyen çeşitli protozoo ve parazitlerle temas ederek kontamine olmak mümkündür.Pestvet Temizlik Şirketi olan firmamız banyolarda en hassas noktalarda bile bakteri ve parazit gelişimine engel olan çeşitli dezenfektanlı ürünler kullanmaktadır.Kullanılan ürünler yüzeylerinize zarar vermediği gibi evinizde gerekli dezenfeksiyonu sağlayacaktır.

temizlik şirketleri

Bahçelievler Temizlikçi, Bahçelievler Gündelikçi, Beylikdüzü Temizlikçi, Beylikdüzü Gündelikçi,Avcılar Temizlikçi, Avcılar Gündelikçi, Arnavutköy Temizlikçi, Arnavutköy Gündelikçi, Adalar Temizlikçi, Adalar Gündelikçi, Ataköy Temizlikçi, Ataköy Gündelikçi, Ataşehir Temizlikçi, Ataşehir gündelikçi, Ataşehir Temizlikçi, Ataşehir Gündelikçi, Avcılar Temizlikçi, Avcılar Gündelikçi, Bahçeşehir Temizlikçi, Bakırköy Temizlikçi, Bakırköy Gündelikçi, Bağcılar Temizlikçi, Bağcılar Gündelikçi, Başakşehir Temizlikçi, Başakşehir Gündelikçi.

Pestvet Temizlik Şirketi, İstanbul tüm Avrupa ve Anadolu Yakası'nda güvenilir,kaliteli hizmet anlayışı ile profesyonel olarak çalışmaktadır.Ev temizliği,ofis temizliği,işyeri temizliği,yangın sonrası temizlik, temizlikçi bayan hizmetleri, koltuk yıkama gibi pek çok faaliyet alanında referanslı olarak çalışmaktadır. İstanbul'da en iyi temizlik şirketlerinden biri olan temizlik firmamız her türlü marka ve belgeye sahiptir.Güler yüzlü temizlik ekibimizle alanında uzmanlaşmış olan şirketimiz her gün her yeni bilgi ve tecrübeyi bilgi dağarcığına ekleyerek çalışmaktadır.
İstanbul'da Avrupa ve Anadolu Yakası'nda tüm semtlerde temizliçi bayan (Gündelikçi) hizmetleri


HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar3.85643.8718
Euro4.54804.5662
Hizmet Verdiğimiz Semtler