05333950817 05418983168
 Temizlik Şirketleri
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Florya Temizlik Şirketi

Florya Temizlik Şirketi

2009 Yılından bu zamana kadar hizmet veren firmamız Florya Temizlik Şirketi,Pestvet Temizlik Şirketleri'nin şubesi olarak çalışmaktadır.Temizlikte sizlere tüm bilgi ve tecrübelerimiz sunarak kaliteli çözümler üretmeye çalışmaktayız.Ev temizlik,ofis temizlik,villa temizliği,dış cephe temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizlik,fabrika temizlik,stand temizlik,bina temizliği,avm temizliği,boş daire temizliği vb pekçok alanda çeşitli hizmetler vermekteyiz.Gerek ekip şeklinde ,gerekse gündelikçi personel temizlikçi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.Müşteri memnuniyetini amaç edine firmamız sizlere bir telefon kadar yakındadır.Merkez ofislerimizi arayarak İstanbul'un neresinde olursanız olun,randevunuzu alabilirsiniz.
TEMİZLİK İÇİN SUYA SABUNA DOKUNALIM !
Cilt temizliğimizde kulandığımız sabunuz tarihçesini biliyor muydunuz?İnsanlıkta çok eski geçmişe sahip olan sabunun kalıntılarına lav örtüsü altında rastlanmıştır.Sizce sabun sadece temizleyici olarak mı kullanılır?Kozmetik,krem,sprey,ilaç vb yapımında da kullanılmaktadır.Genel olarak bitkisel ve hayvansal yağlardan elde edilerek,modern olarak yapımına 19.yüzyılda Fransız kimyager tarafından geliştirilmiştir.Yardımcı malzeme olarak da endüstride pekçok kullanım alanı bulunmaktadır.En büyük olumsuz yani sert sularda zor bir şekilde köpürmesidir.Özellikle el temizliğinde çocuklarımıza daha ufak yaşlardan suya sabuna dokunmayı öğretirsek mikropları bir o kadar da bertaraf etmiş oluruz.Şu bir gerçektir modern çağ ile birlikte insanlar daha kalabalık yaşamakta,okullar,hastaneler,otobüsler vb toplu alanlarda daha fazla mikroplarla temas etmekteyiz.Bu yüzden ki çağımızda hijyenin gerekliliği çok çok daha artmaktadır.(Florya Temizlik Şirketi)

Florya Temizlikçi
Florya Temizlik Firmaları


0212 509 35 21

0541 898 31 68


Florya temizlik şirketi,
İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde sizlere Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile gündelikçi kadın hizmeti vermektedir. Gündelikçi bayanlar sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte hizmet vermektedir. Pestvet temizlik ağı kapsamında gündelikçiler sizlere günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmeti verir. Florya temizlik şirketi fiyatları sizler hangi ile ve semtten temizlikçi hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez. Temizlikçi kadınlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, şirket temizliği, iş yeri temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetleri almak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilirsiniz. Hemen ara ve randevunu al.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar8.41348.4471
Euro9.982110.0221