05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Eyüp Temizlik Şirketi

EYÜP TEMİZLİK ŞİRKETLERİ


İstanbul'da Eyüp ilçesinde çevresinde bütün  temizlik işlerinizde profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz..Eyüp Temizlik Firması olarak ev temizliği,ofis temizliği,işyeri temizliği,villa temizliği,inşaat sonu temizlik,boş daire temizliği,halı yıkama,halıfleks yıkama,koltuk yıkama,oto koltuk yıkama ,dışcephe temizliği,cam temizliği,temizlik personeli temini,bodrum temizliği,havuz temizliği,su deposu temizliği hizmetleri vermekteyiz.Eyüp Temizlik Şirketi 7/24 servis vermektedir.

 eyüp temizlik şirketi,eyüp ev temizlik şirketleri,eyüp temizlik

EYÜP EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Şehir hayatına bir çok iş gibi ev temizlik konusu da bir iş sektörü haline geldi. Bir çok temizlik firması ülke genelinde hizmet veriyor.Eyüp ev temizlik şirketi ile ev temizliği ve inşaat sonrası genel temizlik işleri profesyonel ellere bırakılıyor. Elbette her iş kolunda olduğu gibi bu alanda da kalite devreye giriyor.Bu nedenle seçim yaparken nelere dikkat etmemiz gerektiğini iyi bilmemiz gerekiyor.Çünkü hayatımızın en özel alanı olan evimizi ve sağlığımızı doğrudan hijyeni emanet edeceğiniz ellere güvenmek oldukça önemli. Bu nedenle ev temizlik şirketlerikonusunda bir ön araştırma yapmadan kesinlikle çalışmamalısınız. Bu araştırma gerek alacağınız hizmetin kalitesi gerek fiyat açısından memnun kalmanızı sağlayacaktır.Kurumsal bir yapıya sahip, sunduğu hizmete güvenen ve ev temizliği konusuna profesyonel yaklaşan temizlik firmaları tercih ederek temizlik işini şirketlere bırakabilirsiniz.Ev temizliğin uygun ve kaliteli malzemelerle yapıldığından emin olmalısınız. Bir çok kimyasal maddenin kullanıldığı bu işlemlerde mutlaka standartlara uygun temizlik malzemeleri tercih edilmelidir. Özellikle küçük çocukların yaşadığı evlerde bu tür konulara daha fazla hassasiyet gösterilmelidir. Alacağınız hizmet kalitesi kadar güleryüzlü ve güvenilir insanlarla çalışmakta sizi mutlu edecektir. Cam silmek, yerleri, duvarları temizlemek ve daha bir çok detayı içeren saatlerce vaktinizi alacak bir çok işi Eyüp Temizlik Şirketi'ne bırakarak rahat edebilirsiniz. Bunu yaparken de bütçenize göre paketler tercih ederek maddii anlamda da zorluk yaşamazsınız. (1)

EYÜP TEMİZLİKÇİ BAYAN HİZMETLERİ:

Bu servisimizle malzemesiz tek veya daha faza temizlikçi talep edebilirisniz.Bu servisle 
9.00 ile 17.00 arasında hizmet verecek Eyüp Temizlikçi Bayan ve Eyüp Gündelikçi çalışanlarımız sizlere ev veya ofis temizliğinde bulunacaktır.Evinizde camlar ,yerler,pencereler,kapılar ovularak temizlenir.WCler dezenfekte edilir.Mutfak dolapları ve ezgahı tek tek silinir.Yerler süpürüür,silinir.Tozlar alınır.Eviniz size teslim edilirBu servisimizde tüm deterjan ve ekipmanlar(kova,bez,vb)tarafınıza ait olup eşyalı veya eşyasız tüm ev ve ofis işlerini için talepte bulunabilirsiniz.Mesai saatlerine müşterilerimizin ve temizlikçilerimizin riayet etmesi gerekmektedir.Randevu alındıktan sonra gelecek temizlikçi personelimi tarfınızı arayarak kendini tanıtır ve belirtilen saat ve zamanda randevuadresinde bulunmaya özen gösterir.Herhangi bir gecikme yaşanırsa,geç gelinen zaman doğrultusunda daha geç saatte mesai bitirilecek,zaman telafi edilecektir.(1)

Hijyen Önemi:Sağlığa zarar verecek etmenlerden korunabilmek için tedarik edilen tüm önlemlere hijyen denilmektedir.Çocuklarımıza erken yaşlarda temizlik kuralları,temizliğin önemi öğretilmeli,ehemmiyetinden bahsedilmelidir.Temiz olmak insanı bakteri,virüs,parazit gibi pekçok zararlıdan koruduğu gibi,kişinin kendisine ve topluma olan saygısını da belirler.Su ve sabun temizliğin ayrılmaz ikilisidir.Özellikle wc temizliğinde çeşitli deterjanlar  kullanılarak temizlikte tam anlamıyla hijyen sağlanmaktadır.Çünkü wc ler özellikle parazitlerin kişiden kişiye geçebiliceği önemli kaynaklardır.Düzenli temizlik yapılmayan yada hijyen sağlanmayan Wc lerde çeşitli gözle görülmeyen çeşitli protozon ve parazitlerle temas ederek kontamine olmak mümkündür.Eyüp Temizlik Şirketi olan firmamız banyolarda en hassas noktalarda bile bakteri ve parazit gelişimine engel olan çeşitli dezenfektanlı ürünler kullanmaktadır.Kullanılan ürünler yüzeylereinize zarar vermediği gibi evinizde gerekli dezenfeksiyonu sağlayacaktır.

Firmamızdan gelen personelimiz öncelikle istediğiniz hizmet doğrultusunda çalışacaktır.Temizlik personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00 arasındadır.Aldığınız hizmet paketine göre temizlik şirketimiz uygulama verecektir.Camlar silinir.Pencere doğramaları silinerek kir,pas vb lekelerden arındırılır.Mutfak dolapları müşteri talebine göre iç veya dış silinecektir.Banyo wc lerde fayans araları kirlerinden arındırılır.Musluklar,fayanslar,klozet kapağı vb alan ve aksesuarlar iyice ovularak temizlenir.Tüm mobilya tozlarının alınması.Parke,marley temizliği.Halı ve koltukların vakumlanması.Dezenfekte edilmesi vb pekçok işlemi kapsamaktadır.Temizlik sırasında kaliteli,dezenfektan özellikli ürünler kullanılmaktadır.


Eyüp Temizlik Şirketleri içerisinde firmamız profesyonel ekibiyle kaliteli hizmet sunmaktadır.Temizlik sektöründe yılların tecrübesiyle sizlere en iyi hizmeti veren Eyüp temizlik şirketi bir telefon kadar yakınınızdadır.Temizlenecek alanın m2sini,ne tür bir işlem uygulanacağını bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır.


 eyüp ev temizliği,eyüp temizlik şirketleri telefon


0212 509 35 21 /0541 898 31 68

Evimizdeki gizli tehlike miteler(akarlar):
Örümceğimsi eklem bacakıllardan olan akarlar yani miteler gözle görülmesi çok zor olan ufak canlılardır.Yatak,koltuk veya halılarda çokca bulunup insan vücudundan dökülen deri kalıntıları ile beslenirler.Daha çok nemli bölgelerde bulunurlar.Dökülen çok ufak bir deri parçası milyonlarca akarın beslenmesi için yeterlidir.Alerjik reaksiyonlara sebebiyet vererek insan sağlığını olumsuz etkileyebilmektedirler.Hatta bazen astıma bile sebep verebilirler.Küçük çocuklarda bağışıklık sistemi henüz yeni oluştuğu için çok daha fazla olumsuz etkilere neden olmaktadırlar.Özelikle kış aylarında daha aktifdirler.Sürekli el ve vücut temizliğine özen göstermemiz,evimizde halı,koltuk,yastıklarımızı sık sık temizletmemiz gereklidir.Özellikle ev tozu akarlarına karşı yapacağımız basit önlemlerle korunabilirz.Ytak çarşaf ve yastıklarımızı haftada en az bir kez değiştirmeliyiz.Odalarımızı nem oluşmaması için sık sık havandırmalıyız.Kalın perdeler kullanmaktan kaçınmalıyız.Elektrik süpürgesi ile sık sıık halı ve koltuklarımızı süpürmeliyiz.Böylelikle yaşayan akarları  yok edemesek bile en azından yumurta veya dışkılarını makineye çekmiş oluruz.Eyüp Temizlik Şirketi temizlik sırasında hijyen kurallarına tam olarak uymaktadır.Çünkü biliyoruz ki ne kadar bilinçli temizlik yaparsak o kadar alerjeni uzaklaştırmış,dezenfeksiyonu sağlamış oluruz.Evinizdeki bu istenmeyen misafirlere karşı sık sık temizlik yaparak önlem alabilirsiniz.Unutmayalım ki ,temizlik yapmak sadece görsel olarak değil,etrafımızdaki pekçok gözle görülmeyen zararlılıları da yok etmek için önemli bir kriterdir.Temizlik yaptırdıktan sonra ev veya işyerinizin havası değişmiş olur.

Göktürk Temizlik Şirketleri
Kemerburgaz Temizlik Şirketi

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Eyüp temizlik şirketi, sizlere İstanbulda en çok aranan ve tercih edilen temizlik şirketi olan Pestvet temizlik şirketi kapsamında gündelikçi bayan hizmeti vermektedir. Pestvet temizlik ağı kapsamında sizlere İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizlik hizmeti verirken gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmetlerini verir. İlk olarak temizlikçiler bundan 10 yıl önce İslambey, nişanca, alibeyköy, güzeltepe, silahtarağa, karadolap, çırçır, akşemsettin, kemerburgaz, göktürk, yeşilpınar, emniyettepe, sakarya mahallelerinde hizmet verirken daha sonra Pestvet temizlik şirketi bünyesine girmesi ile birlikte sizlere tüm İstanbul da himzet vermeye başlamıştır. Eyüp temizlik şirketi fiyatları sizler hangi ilçe ve semtten temizlikçi kadın alırsanız alın değişiklik göstermez. Temizlikçiler sizlere ev temizlik hizmetlerinde günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan hizmet vermektedir. Şirketimize bağlı temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, şirket temizliği, iş yeri temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımızı mesaj atabilirsiniz hemen ara ve randevunu oluştur. Hemen ara ve evindeki temizliği hisset.


Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622