05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Beylikdüzü Ev Temizlik Şirketleri

BEYLİKDÜZÜ EV TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Firmamız ev temizleme faaliyetlerini İstanbul Beylikdüzü'nde en kaliteli bir biçimde vermektedir.Tüm mahallelerde talebiniz doğrultusunda ekip şeklinde bir çalışma yapılabileceği gibi temizlikçi bayan hizmet çeşidimizden de yararlanabilirisniz.Ev temizlik şirketleri içerinde bütçenizi yormadan temizlik fiyatlarımız bulunmaktadır.Temizlik şirketleriiçerinde işini hem ekonomik,hemde en iyi şekilde yapma çabası içindeyiz.
Beylikdüzü temizlik şirketleri ile çalışmadan önce lütfen temizlenecek alanın büyüklüğü,eşyalı veya boş olup olmadığı,tadilat geçirip geçirmediği,sıfır daire olup olmadığını ve metrakaresini operatörümüze belirtiniz.

0212 509 35 21 /0541 898 31 68

 Temizlik Şirketleri
Beylikdüzü ev temizlik şirketleri, 10 yılı aşkın süredir aralıksız bir şekilde sizlere gündelikçi kadın hizmetlerini Pestvet temizlik şirketi bünyesinde veren şirketimiz, gündelikçi bayan hizmetlerini Pestvet temizlik ağı ile birlikte İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde vermektedir. Gündelikçiler bu ağ sayesinde sizlere en yakın noktalardan gelerek sizin istediğiniz gün ve saatte ev temizlik hizmetlerini sunarlar. Temizlikçiler günlük sekiz 8 saat süre ile iş ayrımı yapmadan sizlere hizmet vermektedir. Beylikdüzü ev temizlik şirketleri fiyatları , sizler nereden temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez sabittir. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, ofis temizliği, şirket temizliği, iş yeri temizliği, büro temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilir yada irtibat numaralarımızı arayarak randevunuzu oluturabilirsiniz. Hemen arayın ve sizlere özel fiyatlarımızdan yararlanın.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592