05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Sarıyer Gündelikçi

SARIYER GÜNDELİKÇİ

İstanbul'da tüm semtlerde hizmet verdiğimiz gibi Sarıyer'de de servis sağlayan  temizlik şirketlerinden biri olan Sarıyer Temizlik Şirketi randevu ile çalışmaktadır.Ev veya ofis temizlik hizmetlerinde Sarıyer Gündelikçi olarak temizlikçilerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00 arasındadır.Bu hizmet malzemesizdir.
Artık bayanların da çalışma hayatına atılması ile gündelikçi veya temizlikçi bayan hizmetlerine de talebi artırmıştır.

Sarıyer Gündelikçi

Düzenli yapılan temizlik ile  ev ,iş yerlerini çok daha sağlıklı, hoş kokulu ve hijyenik hale getirmektedir. İş yerlerinde düzenli çalışan temizlik elemanları mevcuttur. Fakat mesai saatleri içinde diğer görevler ile birlikte yapılan temizlik, kapsamlı olmaktan çok uzak, sadece yüzeyseldir. Oysa yüzeysel temizlik esnasında bakterilerinve tüm mikropların  temizlenmesi mümkün değildir. Odalara temiz bir görüntü kazandırılır. Kapsamlı ve genel temizlik yapan  Sarıyer gündelikçi ile ev veya ofis, tüm mekânları detaylı olarak temizler. Üstelik profesyonel hizmet veren temizlikçiler, zamandan tasarruf yapmanızı sağlar. Kapsamlı olarak yapılan bu temizliğin yaşam alanlarındaki hayatı aksatma ihtimali yoktur.
Villa tipi evlerin temizliği uzun zaman alır. Evin içi ayrı olarak, bahçesi ve havuzu ayrı olarak temizlenmelidir. Bu tür büyük evlerde düzenli çalışan elemanlar, tek başına çok fazla odası bulunan villaları temizleyemez. Pencere ve kapıların, balkon ve odaların temizliği çok fazla zaman alır. Ev geniş olduğu için, bir odayı temizlerken, diğer odaların karışıp kirlenmesi mümkündür. Profesyonel temizlikçi bayan ise gerektiğinde tek olarak çalışan, gerektiğinde ekip olarak hizmet veren ama villa tipi evleri bir gün içinde kapsamlı olarak temizleyen uzmanlıktadır.Sarıyer Gündelikçi hizmetleri günlük temizlik ihtiyaçlarınızda en büyük yardımcınız olacaktır.
Daire temizliğinde ise dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntılar vardır. Yüksek binalarda bulunan daireler temizlenirken, en çok dikkat edilmesi gereken pencere ve balkon temizliğidir. Sarkma neticesinde bazen istenmeyen kazalar yaşanabilir. Oysa işinin profesyoneli olan güvenilir temizlikçi bayan, özel makineler yardımı ile yüksek pencere ve balkonları koltuk ve halıları kapsamlı olarak temizlemektedir. Pencere temizliğinde kullanılan makineler, hayati risk yaratmadan yüksekte bulunan alanların temizliğini yapar.

0212 232 81 69 /0541 898 31 68


 sarıyer gündelikçi


WHATSAPP: 0541 898 31 68

Sarıyer Gündelikçi,
İstanbul da sadece sariyerde değil tüm ilçelerde gündelikçi kadın hizmetlerini Pestvet temizlik şirketi bünyesinde vermeye devam etmekteyiz. Pestvet temizlik ağı kapsamında gündelikçi bayanlar sizlere İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizlik hizmetlerini verirken gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediğiniz gün ve saatte hizmet almanızı sağlar. Temizlikçiler sizlere günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan temizlik hizmetlerini tamamlarlar Sarıyer Gündelikçi Fiyatları sizler hangi ilçeden Temizlikçi Kadın hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez 170 TL dir.  Sarıyer Gündelikçi hizmetlerine bağlı temizlikçi bayanlar sizlere inşaat sonrası temizliği, şirket temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, iş yeri temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, ev temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilir veya irtibat telefonlarımızı arayabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki bahar temizliğini hisset.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257