05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Sarıyer Temizlik Şirketi

SARIYER  TEMİZLİK ŞİRKETİ

Sarıyer
Bölgesinde ve çevresinde her türlü temizlik işleriniz profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.SarıyerTemizlik Firması olarak ev temizliği,ofis temizliği,işyeri temizliği,villa temizliği,inşaat sonu temizlik,boş daire temizliği,halı yıkama,halıfleks yıkama,koltuk yıkama,oto koltuk yıkama ,dışcephe temizliği,cam temizliği,temizlik personeli temini,bodrum temizliği,havuz temizliği,su deposu temizliği hizmetleri vermekteyiz.


SARIYER EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Ev temizliği şirketi 
ile çalışmak isteyen siz değerli müşterilerilerimize ,talebinize göre 
malzemeli veya malzemesiz hizmet verilmektedir.Özellikle ;boş dairelerde,inşaat sonu ev temizlik hizmetlerinde malzemeli hizmet rağbet görürken,eşyalı evlerde de sadece personel olarak hizmet talebi oluşmaktadır.İhtiyacınız hangisi ise ;ev temizlik şirketimiz o doğrultuda hizmet verecektir.Fiyatlandırmalarımız, evinizin oda sayısı,kullanım durumu,boş veya eşyalı,inşaat sonu olmasına göre değişmektedir.Düzenli temizlik alan veya problemsiz evlerde fiyatlandırmalarımız daha düşük maliyetlere göre yapılmaktadır.Normal standart dairelerde keşif yapılmamaktadır.Bizlere vereceğiniz bilgiler ölçüsünde fiyatlarımız verilmektedir.
Hijyen Önemi:Sağlığa zarar verecek etmenlerden korunabilmek için tedarik edilen tüm önlemlere hijyen denilmektedir.Çocuklarımıza erken yaşlarda temizlik kuralları,temizliğin önemi öğretilmeli,ehemmiyetinden bahsedilmelidir.Temiz olmak insanı bakteri,virüs,parazit gibi pekçok zararlıdan koruduğu gibi,kişinin kendisine ve topluma olan saygısını da belirler.Su ve sabun temizliğin ayrılmaz ikilisidir.Özellikle wc temizliğinde çeşitli deterjanlar  kullanılarak temizlikte tam anlamıyla hijyen sağlanmaktadır.Çünkü wc ler özellikle parazitlerin kişiden kişiye geçebiliceği önemli kaynaklardır.Düzenli temizlik yapılmayan yada hijyen sağlanmayan Wc lerde çeşitli gözle görülmeyen çeşitli protozon ve parazitlerle temas ederek kontamine olmak mümkündür.Sarıyer Temizlik Şirketi olan firmamız banyolarda en hassas noktalarda bile bakteri ve parazit gelişimine engel olan çeşitli dezenfektanlı ürünler kullanmaktadır.Kullanılan ürünler yüzeylereinize zarar vermediği gibi evinizde gerekli dezenfeksiyonu sağlayacaktır.
Sarıyer Ev Temizlik Şirketi'nden gelen personelimiz öncelikle istediğiniz hizmet doğrultusunda çalışacaktır.Temizlik personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00 arasındadır.Aldığınız hizmet paketine göre temizlik şirketimiz uygulama verecektir.Camlar silinir.Pencere doğramaları silinerek kir,pas vb lekelerden arındırılır.Mutfak dolapları müşteri talebine göre iç veya dış silinecektir.Banyo wc lerde fayans araları kirlerinden arındırılır.Musluklar,fayanslar,klozet kapağı vb alan ve aksesuarlar iyice ovularak temizlenir.Tüm mobilya tozlarının alınması.Parke,marley temizliği.Halı ve koltukların vakumlanması.Dezenfekte edilmesi vb pekçok işlemi kapsamaktadır.Temizlik sırasında kaliteli,dezenfektan özellikli ürünler kullanılmaktadır.

Sarıyer temizlik şirketi olan temizlik firması Pestvet Temizlik Şirketi,ev temizlik şirketleri içerisinde hatırı sayılır bir bilgi ,tecrübeye sahiptir.Ev temizliği personellerimiz,yaşam alanlarınızı en uygun şekilde profesyonel olarak temizlemektedir.Evinizin büyüklüğüne göre ,ev temizlik şirketi olan Sarıyer Temizlik Şirketi sizlere en uygun temizlik hizmetini sunacaktır.Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken detaylar temizlik personellerimize eğitimlerimizde verilmektedir.Dilerseniz ekip şeklinde dilerseniz gündelikçi temizlik personelleri talep edebilirsiniz.İstanbul temizlik şirketlerinden Pesvet Sarıyer Temizlik Şirketi ev temizlik şirketleri içerisinde en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktadır.Eşyalı veya eşyasız ev durumuna göre fiyatlandırma ev temizlik firması Sarıyer Temizlik Şirketi tarafından belirlenecektir.Titiz,çalışkan,pratik temizlik şirketi personellerimizin sunduğu temizlik hizmetleri  ile eviniz,daireniz,villanız da otururken içiniz açılacak.

Sarıyer ev temizlik  firması olarak,sizlere referanslı,güvenilir,sertifikalı personeller göndermekteyiz.OFİS/İŞYERİ TEMİZLİK HİZMETLERİ:

Sarıyer temizlik şirketi olan firmamız tüm mahallelerde ofis temizliği hizmetleri vermektedir.Ofis veya işyerinizde artık temizliği sorun etmeyin.Sarıyer ofis temizliği olan firmamız güvenilir personelleriyle temizlikte en büyük yardımcınız olacaktır.

Sarıyer temizlik şirketi olaraktan ofis ve ev temizliklerinde sizlere kaliteyi sunmaktayız.İyi bir ofis temizliği ofis temizleme firmaları ile en iyi şekilde yapılacaktır.Sarıyer temizlik şirketi olan firmammız ofisinizde veya işyerinizde temizlikte güvenle çalışmaktadır.Ofis ve ev temizliğinde sizlere garantili temizlik hizmetleri sunmaktayız.Sarıyer de temizlik şirketleri içerisinde firmamız ofis temizliğini sizlere bir yük olmaktan çıkartmaktadır.İşyerinizde artık rahat,konforlu bir ortamda çalışmak istemez misiniz?Öyleyse İstanbul temizlik şirketlerinden Sarıyer Temizlik Şirketi olan Pestvet Temizlik Şirketi ortamlarınızda en yeni teknolojik ürünlerle temizlik hizmeti vermektedir.
Sarıyer Temizlik Şirketleri içerisinde firmamız profesyonel ekibiyle kaliteli hizmet sunmaktadır.Temizlik hizmetleri sektöründe yılların tecrübesiyle sizlere en iyi hizmeti veren Sarıyer temizlik şirketi bir telefon kadar yakınınızdadır.Temizlenecek alanın m2sini,ne tür bir işlem uygulanacağını bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır.


0212 232 81 69/0541 898 31 68

dekoratif telefon ile ilgili görsel sonucuETİKETLER:sarıyer temizlikçi,sarıyer temizlikçi bayan,sarıyer gündelikçi,sarıyer temizlikçi kadın

Sarıyer Temizlik Şirketleri

İstanbul
ilimizin bir ilçesi olan sarıyer denize konumu olan bir ilçemizdir. Denize bir hayli hatta tam dibinde duran İstanbul’un Avrupa yakasında bulunması bu bölgede yaşayanlar insanlar için bir hayli güzel bir yerdir. Tabi konumu dolayısıyla kazanılan doğal güzelliğin yanı sıra yaptırıcağınız temizlik ile de evinizin şımartılması sadece sizler için değil bizler içinde çok güzel bir durumdur.
Sarıyer Temizlik Şirketleri olarak şunu müşterilerimize şunu söyleriz “Sizler evinizin temizliği ile övünürsünüz bizde yaptığımız temizliğimiz ile övünürüz.” Çünkü siz değerli müşterilerimize yaptığımız her işimiz bizim birer reklamımızdır ve şunu da hiçbir zaman ağzımızdan eksik etmiyoruz. Kimse kendi reklamını kötü yaptırmaz.
Ev temizliğinden önce analiz yaptığımızda ister istemez en çok kirlenen yerler dışarıya açık olduklarından pencerelerimizdir. Pencerelerinizin temizliği sağlığınız için çok önemlidir. Çünkü evin havalanması için bile olsa pencereye açıp geriye doğru dayadığınızda içeriye gelen hava ile birlikte tozlar, mikroplarda gelecektir.
PESTVET TEMİZLİK ŞİRKETİ olarak evlerinizin pencerelerini, pencere pervazlarını, cam çerçevelerini en ince ayrıntısına kadar temizlemekteyiz. Yaptığımız temizlik sonrası sizde gönül rahatlığı ile evinizi havalandırabilir. Rahat bir nefes alabilirsiniz. Temizlik neredeyse PESTVET TEMİZLİK ŞİRKETİ oradadır.

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Sarıyer Temizlik Şirketi, istanbul da gündelikçi kadın hizmetlerini Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile vermektedir. Gündelikçi bayanlar sizlere ev temizlik hizmetlerini İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde verirken. Pestvet temizlik ağı kapsamında gündelikçiler sizlere günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan tamamlarken temizlikçiler sizlere en yakın semtlerden gelmektedir. Sarıyer Temizlik Şirketi Fiyatları sizler hangi ilçeden temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, şirket temizliği, iş yeri temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmeti almak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilirsiniz. Hemen arayın ve evinizdeki temizliği hissedin.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622