05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Sarıyer Temizlikçi

SARIYER TEMİZLİKÇİ

İstanbul'da temizlikçi personel bulmak oldukça zordur. Hem güvenilir, hem de işini bilen kişiler ile ile çalışmak ancak temizlik şirketleri ile mümkün olmaktadır.Sarıyer temizlikçi aradığınız vakit Sarıyer Temizlik Şirketi ile irtibata geçebilirsiniz.Ev temizliği,işyeri temizliği veya inşaat sonrası daire olsun villa temizliği olsun Sarıyer temizlik firması sizlere güvenilir temizlikçiler ile temizlik hizmetlerinde bulunmaktadır.
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Sarıyer Temizlik Şirketi ,temizlik konusunda ev temizliği,ofis temizliği,inşşat sonu veya tadilat sonu temizlik,villa temizlik,temizlikçi(gündelikçi) temini,zemin yıkama,koltuk yıkama vb pekçok temizlik faaliyetlerini 2009 yılından beri vermektedir.Müşteriye karşı öncelikli olarak çözüm odaklı çalışan temizlik firmamız,temizlik şirketleri içerisinde hatırı sayılır bilgi,tecrübe ve tecizata sahiptir.Hergün yenilenerek daha büyük projelere imza atan temizlik firmamız Sarıyer'de 7/24 servis imkanı sağlamaktadır.Her ihtiyacınız olduğunda arayabileceğiniz temizlik Şirketlerinden olan firmamızın her türlü sertifikası ve referansı bulunmaktadır.

0212 232 81 69 /0541 898 31 68

 Sarıyer temizlikçi


ETİKETLER:sarıyer temizlikçi,sarıyer temizlikçi bayan,sarıyer gündelikçi,sarıyer temizlikçi kadınWHATSAPP: 0541 898 31 68

Sarıyer Temizlikçi
, sizlere İstanbul da gündelikçi kadın hizmetlerini Pestvet temizlik şirketi bünyesinde vermeye devam etmekteyiz.
Sarıyer temizlikçi, sadece sarıyerde değil gündelikçi bayan hizmetlerini Pestvet temizlik ağı kapsamında İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde verirken gündelikçiler sizlere bu ev temizlik hizmetlerini günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan tamamlar. Temizlikçiler sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmeti alabilmesi için sizlere en yakın semtlerden gelmektedir. Sarıyer Temizlikçi Fiyatları sizlere temizlikçi kadın hizmetlerini 170 TL olarak verilmektedir. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, şirket temizliği, daire temizliği, iş yeri temizliği, boş daire temizliği, ofis temizliği, villa temizliği, büro temizliği, dubleks temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi hizmetleri vermektedir. 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atarak bu kaliteli ev temizlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki temizliği yaşa.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257