05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Koşuyolu Ev Temizlik Şirketi

KOŞUYOLU EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Koşuyolu Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir.Koşuyolu Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Koşuyolu Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Koşuyolu Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Temizlikte Bakteriler İle Mücadele:
Bakteriler tek hücreli ancak mikroskopla görülebilen mikroorganizmalardır.Mikron uzunluktadırlar.Tipik olarak küresel,spiral,virgül veya çubusu pekçok şekle sahiptirler.Yeryüzünde hemen hemen her yerde bulunurlar.Bağırsaklarda,yerkabuğunda,suda vb her yerde bulunurlar.Bir çeşit geri dönüşümcülerdir.Bakteri dediğimiz vakit her zaman zararlı canlılar aklımıza gelmemelidir.Aynı zamanda yararlı özellikle bağırsak florası için gerekli olan bakteri türleri mevcuttur.Bakteriyoloji bakteri biliminin araştırıldığı bölüme verilen isimdir.Vücudumuzda özellikle deri ve bağırsaklarda çok fazla sayıda bakteri bulunmaktadır.Yararlı bakterilerin yanında patojen yani hastalık yapıcı türlerde vardır.Bunlar pek çok enfeksiyona sebebiyet veririler.Güçlü dezenfektanlar yüzeylerdeki veya ellerimizde bulunan bakterileri etkisiz hale getirmektedir. Özellikle çalışma ortamımız hijyenik değise  sık sık ellerimizi antibakteriyel sabunlar ile yıkamamız faydalı olacaktır.(Koşuyolu Temizlikçi Bayan)

Koşuyolu:

İstanbul ilinde Anadolu Yakası'nda bulunan Kadıköy ilçesine bağlı bir semttir.
Validebağ Öğretmenevi bu semtte bulunmaktadır.Tarihte Yeniçerilerin sefere başlamadan  önce buluşma yerleri olan çeşmeye yakın bir konumdadır.Semt Validebağ ve Altunizadeye komşudur.Nüfusu son verilere göre 8194 dür.Ulaşım açısından otobüs ve minibüs oldukça fazladır.İstanbul'un en yeşil ve gözde semtlerinden biridir. Fakat son zamanlarda pekçok  şirkein semte akın etmesiyle müstakil evler yıkılarak arsalara yapılan çok katlı binalarla bu yeşil halinden önemli derecede uzaklaşmıştır.Mahallede yerleşik nufüs azalarak yerini daha çok şirket çalışanları almaktadır. Öte yandan ana caddede sürekli açılan lokanta, kebabçı ,cafe ve pastaneleriyle Koşuyolu İstanbul'un önemli yeme içme mekanlarından biri haline gelmiştir.Bu durum eski sakin yapısından da önemli ölçüde uzaklaşmasına sebep olmuştur.Herşeye rağmen Koşuyolu İstanbul'un en gözde yerlerindendir.(Koşuyolu Temizlik Şirketi)

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Koşuyolu ev temizlik şirketi,
İstanbul da gündelikçi kadın hizmetlerini Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile sizlere hizmet vermektedir. Gündelikçi kadınlar sizlere İstanbul da Asya ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde Pestvet temizlik ağı aracılığı ile günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmetlerini gündelikçiler vasıtası ile vermektedir. Temizlikçiler ise sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte temizlik hizmetlerini tamamlar. Koşuyolu ev temizlik şirketeri fiyatları sizler hangi ilçe ve semtten temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın değişmez. Temizlikçi bayanlar sizler ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, şirket temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, iş yeri temizliği, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak isterseniz hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilirsiniz. Hemen ara ve randevunu al.

HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622