05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Mahmutbey Yolu Ev Temizlik Şirketi

MAHMUTBEY YOLU EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Mahmutbey Yolu  Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir.Mahmutbey Yolu Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Mahmutbey Yolu Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Mahmutbey Yolu Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Mahmutbey yolu ev temizlik şirketi, İstanbul da gündelikçi kadın hizmetlerini en çok tercih edilen temizlik şirketi olan Pestvet temizlik şirketi kalitesinde verilmektedir. Gündelikçi bayanlar sizlere İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizliği hizmetlerini Pestvet temizlik ağı kapsamında vermektedir. Gündelikçiler ise sizlerin istediğiniz gün ve saatte ev temizlik hizmeti almanız için en yakın semtlerden gelmektedir. Temizlikçiler sizlere günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan vermektedir. Temizlikçi kadın hizmetlerinde Mahmutbey yolu ev temizlik şirketleri fiyatları değişim göstermez. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, şirket temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, ofis temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve profesyonel ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımızdan randevunuzu alabilirsiniz. Hemen ara ve randevunu al.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592