05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Mimarsinan Ev Temizlik Şirketi

MİMARSİNAN EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Mimarsinan Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir.Mimarsinan Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Mimarsinan Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Mimarsinan Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.


0212 509 35 21

0541 898 31 68

Mimarsinan Ev temizlik şirketi, İstanbul da gündelikçi kadın hizmetlerini sizlere Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile vermeye devam etmekteyiz. Gündelikçi kadınlar sizlere ev temizlik hizmetlerini Pestvet temizlik ağı kapsamında İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde verirken gündelikçiler sizlere sizin istediğiniz gün ve saatte ev temizlik hizmeti verebilmek için sizlere en yakın semtlerde gelmektedir. Temizlikçiler sizlere ev temizlik hizmetlerini günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan temizliği tamamlarlar. Mimarsinan Ev Temizlik Şirketi Fiyatları sizler nereden temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, şirket temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, iş yeri temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için hemen 0541 898 31 68 numaralı Whatsap irtibat hattımıza ulaşabilirsiniz. Hemen ara ve randevunu oluştur.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622