05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Nişantaşı Ev Temizlik Şirketi

NİŞANTAŞI EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Nişantaşı Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir.Nişantaşı Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Nişantaşı Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Nişantaşı Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Nişantaşı ev temizlik şirketi, sizlere uzun yıllardır İstanbul da Pestvet temizlik şirketi kalitesi ile gündelikçi kadın hizmetlerini vermeye devam etmekteyiz. Gündelikçi bayanlar sizlere İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizlik hizmetlerini verirken gündelikçiler ise Pestvet temizlik ağı kapsamında sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmeti almasını sağlamaktadır. Temizlikçiler sizlere ev temizlik hizmetlerini günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan vermektedir. Nişantaşı ev temizlik şirketleri fiyatları sizler hangi ilçe ve semtten temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez sabittir. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, inşaat sonrası daire temizliği, boş daire temizliği, şirket temizliği, villa temizliği, iş yeri temizliği, dubleks temizliği, ofis temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, büro temizliği, tadilat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi hizmetleri sizlere tüm İstanbul da 7/24 vermektedir. Hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza ulaşarak randevunuzu alın ve evinizdeki temizliği hissedin.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622