05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Temizlik Şirketi Avcılar

TEMİZLİK ŞİRKETİ AVCILAR

Avcılar 
ilçesinde ve tüm mahallelerinde bütün temizlik işleriniz profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.Avcılar Temizlik Şirketi olarak ev temizliği,ofis temizliği,işyeri temizliği,villa temizliği,inşaat sonu temizlik,boş daire temizliği,halı yıkama,halıfleks yıkama,koltuk yıkama,oto koltuk yıkama ,dışcephe temizliği,cam temizliği,temizlik personeli temini,bodrum temizliği,havuz temizliği,su deposu temizliği hizmetleri vermekteyiz.
Avcılar Temizlik Şirketleri içerisinde firmamız profesyonel ekibiyle ve makine techizatıi ile  kaliteli hizmet sunmaktadır.Temizlik sektöründe yılların tecrübesiyle sizlere en iyi hizmeti veren Temizlik Şirketi Avcılar bir telefon kadar yakınınızdadır.Temizlenecek alanın m2sini,ne tür bir işlem uygulanacağını bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır.Randevu için merkez telefonlarımızı arayıp,irtibat sağlayabilirsiniz.Avcılar ilçesinde her mahalle ve semtte hizmet vermekteyiz.(Denizköşkler,Ambarlı,Yeşilkent,Avcılar Merkez,Firüzköy,Parseller,Mustafa Kemal Paşa,Üniversite,Cihangir,Tahtakale)


0533 395 08 17

0541 898 31 68

Temizlik şirketi Avcılar,
İstanbul da gündelikçi kadın hizmetlerini sadece Avcılar da değil tüm İstyanbul da Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile veren şirketimiz sizlere daha kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmeti verebilmek için gündelikçi bayanlara özellikle bu pandemi sürecinde sürekli eğitimler vererek sizlere ve toplum sağlığına katkı sağlamaktadır. Gündelikçiler sizlere Pestvet temizlik ağı kapsamında İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizlik hizmeti verirken temizlikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmeti almasını sağlamaktadır. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizlik hizmetlerini günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan vermektedir. Temizlik Şirketi Avcılar Fiyatları 170 TL gibi uygun ve her bütçenin karşılayabileceği seviyededir. Profesyonel temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, boş daire temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, şirket temizliği, iş yeri temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, inşaat sonrası daire temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği hizmetleri vermektedir. Sizler de bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak isterseniz hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat telefonlarımıza ulaşrak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hemena ara ve evindeki bahar temizliğini hisset.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622