05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik

BEYLİKDÜZÜ İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Oldukça yorucu ve karmaşık gelse de uzman bir ekip ile çalıştıgınızda kolay çözüm alınabilen bir sorundur inşaat sonrası temizliği.Beylikdüzü'nde her mahallede aktif bir şekilde çalışan gruplarımız temizlik şirketleri içerisinde sizlere güvenle hizmet vermektedir.Özgüveni yüksek,tecrübeli çalışanlarımız ister malzemeli isterseniz de malzemesiz olarak yerinde temizlik hizmetleri sunmaktadır.
Beylikdüzü Temizlik  şirketleri içerinde iyi refranslara sahip olan firmamız sizlerin desteğiyle ev temizliğinde daha iyi hizmetler sunmaya çalışmaktadır.Ayrıntılar için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

0212 509 35 21 /0541 898 31 68

 Temizlik Şirketleri
Beylikdüzü inşaat sonrası temizlik, uzun yıllardır Pestvet temizlik şirketi bünyesinde sizlere gündelikçi kadın hizmeti vermeye devam etmekteyiz. İstanbul da Asya ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde Pestvet temizlik ağı ile sizlere gündelikçi bayan hizmetlerimizi sunarken, gündelikçiler sizlere en yakın noktalardan hareketle gelerek sizlerin istediği gün ve saatte sizlere temizlik hizmetlerini verirler. İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde temizlikçiler sizlere günlük (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan hizmetlerini verirler. Beylikdüzü inşaat sonrası temizlik fiyatları, İstanbul da hangi ilçe ve semtten temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez sabittir. Temizlikçi bayanlar sizlere sadece inşaat sonrası temizlik hizmeti değil aynı zamanda ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, iş yeri temizliği, şirket temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizde bu kaliteli ve profesyonel temizlik hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen  0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atarak randevunuzu oluşturabilir veya irtibat numaralarımızı arayabilirsiniz. Hemen ara ve size özel fiyatlarımızdan yararlan.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622