05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Akalan Temizlik Şirketi

AKALAN TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

İstanbul Çatalca Bölgesinde ve çevresinde her türlü temizlik leriniz profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.Akalan Temizlik Firması olarak ev temizliği,ofis temizliği,işyeri temizliği,villa temizliği,inşaat sonu temizlik,boş daire temizliği,halı yıkama,halıfleks yıkama,koltuk yıkama,oto koltuk yıkama ,dışcephe temizliği,cam temizliği,temizlik personeli temini,bodrum temizliği,havuz temizliği,su deposu temizliği hizmetleri vermekteyiz.

AKALAN TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Ev temizliği şirketi 
ile çalışmak isteyen siz değerli müşterilerilerimize ,talebinize göre 
malzemeli veya malzemesiz hizmet verilmektedir.Özellikle ;boş dairelerde,inşaat sonu ev temizlik hizmetlerinde malzemeli hizmet rağbet görürken,eşyalı evlerde de sadece personel olarak hizmet talebi oluşmaktadır.İhtiyacınız hangisi ise ;ev temizlik şirketimiz o doğrultuda hizmet verecektir.Fiyatlandırmalarımız, evinizin oda sayısı,kullanım durumu,boş veya eşyalı,inşaat sonu olmasına göre değişmektedir.Düzenli temizlik alan veya problemsiz evlerde fiyatlandırmalarımız daha düşük maliyetlere göre yapılmaktadır.Normal standart dairelerde keşif yapılmamaktadır.Bizlere vereceğiniz bilgiler ölçüsünde fiyatlarımız verilmektedir.

0541 898 31 68 /0212 509 35 21

 Çatalca Temizlik Şirketleri


Etiketler:temizlik şirketleri,inşaat sonu temizlik şirketleri,Ev temizliği
Ev temizlik şirketleri,Temizlikçi Bayan,Temizlik Şirketleri,Çatalca temizlik şirketleri,çatalca ev temizlik şirketleri,çatalca temizlik firması,çatalca temizlikçi bayan,çatalca gündelikçi,çatalca inşaat sonrası temizlik şirketleri,çatalca veteriner klinikleri,çatalca koltuk yıkama,Yerinde Halı Koltuk Yıkama,Çatalca boş daire temizlik şirketi,çatalca ev temizliği
 ,çatalca villa temizliği,çatalca işyeri temizliği,çatalca temizlikçi
 ,çatalca evlere temizlik şirketi,çatalca yangın sonu temizlik şirketleri ,çatalca su baskını sonrası temizlik şirketi,Çatalca temizlik şirketi fiyatları,akalan temizlik şirketi,Aydınlar temizlik şirketi,Başak temizlik şirketleri,belgrat temizlik şirketi

Akalan temizlik şirketi
İstanbul da her ilçe ve semtte temizlik hizmeti veren tek temizlik şirketi olarak siz değerli  müşterilerimize ev temizlik hizmetleri vermektedir. Akalan temizlik şirketi sizlere gündelikçi temizlik hizmetini son derece disiplinli bir şekilde vermekte ve temizlikçi kadınlara ev temizliği öncesi gerekli eğitimleri vermektedir. Akalan temizlik şirketi sizlere daha kaliteli ev temizliği hizmeti verebilmek için sürekli kendini yenilemektedir. Son olarak oluşturulan Whatsapp irtibat hattı ile sizlerin artık çok daha kolay randevu almasını amaçlamaktadır. 0541 898 31 68 numaralı Whatsapp irtibat hattına atacağınız tek mesajla randevunuzu oluşturabilirsiniz. Sizde hemen irtibata geçerek kaliteli temizlikçi hizmetlerini alabilirsiniz.

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Akalan mahallesi veya bilinen adı ile Akalan Köyü Çatalca merkeze 15 Km uzaklıkta olup saat başı karayolu ulaşımına sahiptir. Eski bir Rum yerleşkesi olan mahalle 1924 nüfus mübadelesi sonrasın da tamami ile bir TÜRK mahallesi halini almıştır. Çatalca sınırları içerisinde bulunan bir çok yerleşim yeri gibi buraya yerleşen Türk ahalide 1. Balkan Harbi ile Kurtuluş Savaşı arasında geçen sürede Balkanlar da azınlık olarak bulundukları bölgelerden göç eden kitlelerdir.  Boş daire temizliği. Akalan Köyüne yerleşen Türkler ise Yunanistanın Serez ilinin Ihlamur mahallesinden gelmişlerdir. Ihlamur mahallesi nufüs olarak çok büyük olduğundan buraya yerleşen Türkler sadece yerleşim planı olarak ayrılan 3 bölgeden 1 tanesini temsil eder. İhsaniye ve Çiftlik köy de yerleşim Türk halkı da yine Ihlamur mahallesinden gelmiş ve Akalan köyü sakinleri ile akrabalık ve tarihsel bağları vardır. Temizlik şirketleri. Köyde genç nüfus çoğunluğu dikkat çekerken halkın büyük kısmı tek katlı bahçeli evlerde yaşamaktadır.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar31.051931.1764
Euro33.704833.8399