05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Kazlıçeşme Ev Temizlik Şirketi

KAZLIÇEŞME EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Kazlıçeşme Ev Temizlik Şirketi,ev temizliklerinde güvenilir,pratik,referanslı personeller ile hizmet vermektedir.Kazlıçeşme Ev Temizlik Şirketi ,Pestvet Temizlik Şirketi'nin bir şubesi olup,siz değerli müşterilerimize ev temizliği,ofis temizliği,daire temizliği,inşaat sonu temizlik,işyeri temizliği hizmetleri sunmaktadır.
Kazlıçeşme Ev Temizlik Şirketi;ev temizlik şirketleri arasında ev temizliği konusunda uzman personelleriyle çalışmaktadır.Kazlıçeşme Ev Temizlik Şirketi,ilkeli,prensipli çalışmalarıyla sektöründe öncü olmayı başarmıştır.Ev temizlik fiyatları olaraktan temizlik firmaları arasında bütçenize uygun maliyetlerle çalışmaktayız.Temizlik personellerimiz talebinize göre hizmet vereceklerdir.
Kazlıçeşme Ev Temizliği:Kazlıçeşme Temizlik Şirketi olan firmamız ,evlerinizde gelen temizlik personellerimizle hijyen sağlamaktadır.İşini bilen ,referanslı temizlikçi personellerimiz ile artık evleriniz pırıl pırıl!Personellerimizin çalışma saatleri 9.00 ile 17.00arasındadır.Camlar temizlenir.Mutfak dolapları iç ve dış temizliği yapılır.Pencere doğramaları iyice ovulur.Banyo fayansları yıkanır,derz araları temizlenir.Mobilya tozları alınır.Halılar ve koltuklar vakumlanır.Yer yüzeyleri silinir,dezenfekte edilir.
Temizlikte Bakteriler İle Mücadele:
Bakteriler tek hücreli ancak mikroskopla görülebilen mikroorganizmalardır.Mikron uzunluktadırlar.Tipik olarak küresel,spiral,virgül veya çubusu pekçok şekle sahiptirler.Yeryüzünde hemen hemen her yerde bulunurlar.Bağırsaklarda,yerkabuğunda,suda vb her yerde bulunurlar.Bir çeşit geri dönüşümcülerdir.Bakteri dediğimiz vakit her zaman zararlı canlılar aklımıza gelmemelidir.Aynı zamanda yararlı özellikle bağırsak florası için gerekli olan bakteri türleri mevcuttur.Bakteriyoloji bakteri biliminin araştırıldığı bölüme verilen isimdir.Vücudumuzda özellikle deri ve bağırsaklarda çok fazla sayıda bakteri bulunmaktadır.Yararlı bakterilerin yanında patojen yani hastalık yapıcı türlerde vardır.Bunlar pek çok enfeksiyona sebebiyet veririler.Güçlü dezenfektanlar yüzeylerdeki veya ellerimizde bulunan bakterileri etkisiz hale getirmektedir. Özellikle çalışma ortamımız hijyenik değise  sık sık ellerimizi antibakteriyel sabunlar ile yıkamamız faydalı olacaktır. (Kazlıçeşme Temizlikçi Bayan)
Kazlıçeşme:İstanbul'da Zeytinburnu ilçesine bağlı olan büyük bir mahalledir.Burada atıkların bulunduğu bir dere geçmektedir.Mahallede 2 adet cami mevcut olduğu gibi bir ortadoks kilisesi ve bir decemevi bulunmaktadır.Abdi İpekçi Spor Salonu burada yer almaktadır.Sirkeci-Halkalı arsındaki tren hattı bu mahalleden geçmektedir.Geçmişte tabakaneleriyle ünlü olan yerleşim yerinde pekçok konfeksiyon ve deri işletmesi bulunmaktadır.İstanbul'da pekçok mitinge ev sahipliği yapmaktadır.1960 yıllarında 537 olan nüfus 2014 sayımına göre 1870'dir.(Kazlıçeşme Temizlik Şirketi)

0212 509 35 21

0541 898 31 68

Kazlıçeşme ev temizlik şirketi,
İstanbul da gündelikçi kadın hizmetlerini en kaliteli şekilde veren Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile sizlere ev temizlik hizmetlerimizi gündelikçi bayanlar tarafından vermekteyiz. İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde gündelikçiler sizlere Pestvet temizlik ağı kapsamında günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan temizlik hizmetlerini verir. Temizlikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmetlerini verirler. Kazlıçeşme ev temizlik şirketleri fiyatları sizlerin bütcesini zorlamayan uygun fiyatlar olarak belirlenmiştir. Alacağınız temizlikçi kadın hizmeti 170 TL olarak belirlenmiştir. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, daire temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, şirket temizliği, iş yeri temizliği, ofis temizliği, büro temizliği, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliğini vermektedir. Bu profesyonel ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak için sizde 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilir veya irtibat telefonlarımızı arayabilirsiniz. Hemen ara ve evindeki temizliği doyasıya yaşa.

Yorumlar - Yorum Yaz
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622