05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Belgrat Temizlik Şirketi

BELGRAT TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Çatalca Bölgesinde ve çevresinde her türlü temizlik işleriniz profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.Belgrat Köyü Temizlik Firması olarak ev temizliği,ofis temizliği,işyeri temizliği,villa temizliği,inşaat sonu temizlik,boş daire temizliği,halı yıkama,halıfleks yıkama,koltuk yıkama,oto koltuk yıkama ,dışcephe temizliği,cam temizliği,temizlik personeli temini,bodrum temizliği,havuz temizliği,su deposu temizliği hizmetleri vermekteyiz.

BELGRAT  TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Ev temizliği şirketi 
ile çalışmak isteyen siz değerli müşterilerilerimize ,talebinize göre 
malzemeli veya malzemesiz hizmet verilmektedir.Özellikle ;boş dairelerde,inşaat sonu ev temizlik hizmetlerinde malzemeli hizmet rağbet görürken,eşyalı evlerde de sadece personel olarak hizmet talebi oluşmaktadır.İhtiyacınız hangisi ise ;ev temizlik şirketimiz o doğrultuda hizmet verecektir.Fiyatlandırmalarımız, evinizin oda sayısı,kullanım durumu,boş veya eşyalı,inşaat sonu olmasına göre değişmektedir.Düzenli temizlik alan veya problemsiz evlerde fiyatlandırmalarımız daha düşük maliyetlere göre yapılmaktadır.Normal standart dairelerde keşif yapılmamaktadır.Bizlere vereceğiniz bilgiler ölçüsünde fiyatlarımız verilmektedir.

0541 898 31 68 /0212 509 35 21

 Çatalca Temizlik Şirketleri

0212 509 35 21

0541 898 31 68


Belgrat temizlik şirketi, İstanbul da tüm ilçe ve semtlerde gündelikçi kadın hizmetini Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile sizlere veren şirketimiz gündelikçi bayan hizmetlerimizi siz değerli İstanbullulara en yakın noktalardan göndererek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmetlerini vermektedir. Gündelikçiler, Pestvet temizlik ağı ile sizler İstanbul da Anadolu ve Avrupa yakasında hangi ilçe ve semtte olursanız olun sizlere ev temizlik hizmetini vermektedir. Temizlikçiler sizlere günlük 8 saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizliği hizmeti vermektedir. Belgrat temizlik şirketi fiyatları siz İstanbul da nereden temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın değişiklik göstermez. Belgrat temizlik şirketine bağlı temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, ofis temizliği, şirket temizliği, büro temizliği, iş yeri temizliği, inşaat sonrası temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliğinde sizlere hizmet vermektedir. Belgrat temizlik şirketinden ev temizliği için randevu almak artık çok daha kolay. Hemen 0541 898 31 68 numaralı WhastApp irtibat hattına mesaj atarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hemen arayın ve randevunuzu oluşturun.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398