05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Aydınlar Temizlik Şirketi

AYDINLAR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

İstanbul Çatalca Bölgesinde ve çevresinde her türlü temizlik işleriniz profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.Aydınlar Temizlik Firması olarak ev temizliği,ofis temizliği,işyeri temizliği,villa temizliği,inşaat sonu temizlik,boş daire temizliği,halı yıkama,halıfleks yıkama,koltuk yıkama,oto koltuk yıkama ,dışcephe temizliği,cam temizliği,temizlik personeli temini,bodrum temizliği,havuz temizliği,su deposu temizliği hizmetleri vermekteyiz.

AYDINLAR TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Ev temizliği şirketi 
ile çalışmak isteyen siz değerli müşterilerilerimize ,talebinize göre 
malzemeli veya malzemesiz hizmet verilmektedir.Özellikle ;boş dairelerde,inşaat sonu ev temizlik hizmetlerinde malzemeli hizmet rağbet görürken,eşyalı evlerde de sadece personel olarak hizmet talebi oluşmaktadır.İhtiyacınız hangisi ise ;ev temizlik şirketimiz o doğrultuda hizmet verecektir.Fiyatlandırmalarımız, evinizin oda sayısı,kullanım durumu,boş veya eşyalı,inşaat sonu olmasına göre değişmektedir.Düzenli temizlik alan veya problemsiz evlerde fiyatlandırmalarımız daha düşük maliyetlere göre yapılmaktadır.Normal standart dairelerde keşif yapılmamaktadır.Bizlere vereceğiniz bilgiler ölçüsünde fiyatlarımız verilmektedir.

0541 898 31 68 /0212 509 35 21

 Çatalca Temizlik Şirketleri


Etiketler:temizlik şirketleri,inşaat sonu temizlik şirketleri,Ev temizliği
Ev temizlik şirketleri,Temizlikçi Bayan,Temizlik Şirketleri,Çatalca temizlik şirketleri,çatalca ev temizlik şirketleri,çatalca temizlik firması,çatalca temizlikçi bayan,çatalca gündelikçi,çatalca inşaat sonrası temizlik şirketleri,çatalca veteriner klinikleri,çatalca koltuk yıkama,Yerinde Halı Koltuk Yıkama,Çatalca boş daire temizlik şirketi,çatalca ev temizliği
 ,çatalca villa temizliği,çatalca işyeri temizliği,çatalca temizlikçi
 ,çatalca evlere temizlik şirketi,çatalca yangın sonu temizlik şirketleri ,çatalca su baskını sonrası temizlik şirketi,Çatalca temizlik şirketi fiyatları,akalan temizlik şirketi,Aydınlar temizlik şirketi,Başak temizlik şirketleri,belgrat temizlik şirketi
0541 898 31 68


Aydınlar Temizlik Şirketi, İstanbul da tüm ilçe ve semtlerde ev temizliği hizmetlerini gündelikçi bayanlar aracılığı ile vermektedir. Aydınlar Temizlik Şirketi, özellikle Pestvet temizlik Şirketinin temizlik ağı sayesinde İstanbulda Anadolu ve Avrupa yakalarında bütün ilçe ve semtlerde sizlere hizmet vermektedir. Aydınlar temizlik şirketine bağlı gündelikçi kadınlar sizlere daha kaliteli ve disiplinli hizmet verebilmek için sürekli eğitimler görmektedir. Aydınlar temizlik şirketine bağlı gündelikçiler sizlere günlük 8 saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizliği hizmeti verirken bu temizlikçi kadınlar sizlere en yakın semtten ulaşarak sizlerin istediğiniz gün ve saatte ev temizliği hizmeti almanızı sağlamaktadır. Aydınlar temizlik şirketi fiyatları değişiklik göstermez. Ayrıca Aydınlar temizlik şirketi oluşturduğu WhatsApp irtibat hattı ile sizlerin çok daha kolay randevu almasını sağlamaktadır. Sizde hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atarak yada arayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar31.051931.1764
Euro33.704833.8399