05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Başak Temizlik Şirketi

BAŞAK KÖYÜ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

İstanbul Çatalca Bölgesinde ve çevresinde her türlü temizlik işleriniz profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.Başak Temizlik Firması olarak ev temizliği,ofis temizliği,işyeri temizliği,villa temizliği,inşaat sonu temizlik,boş daire temizliği,halı yıkama,halıfleks yıkama,koltuk yıkama,oto koltuk yıkama ,dışcephe temizliği,cam temizliği,temizlik personeli temini,bodrum temizliği,havuz temizliği,su deposu temizliği hizmetleri vermekteyiz.

BAŞAK KÖYÜ TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Ev temizliği şirketi 
ile çalışmak isteyen siz değerli müşterilerilerimize ,talebinize göre 
malzemeli veya malzemesiz hizmet verilmektedir.Özellikle ;boş dairelerde,inşaat sonu ev temizlik hizmetlerinde malzemeli hizmet rağbet görürken,eşyalı evlerde de sadece personel olarak hizmet talebi oluşmaktadır.İhtiyacınız hangisi ise ;ev temizlik şirketimiz o doğrultuda hizmet verecektir.Fiyatlandırmalarımız, evinizin oda sayısı,kullanım durumu,boş veya eşyalı,inşaat sonu olmasına göre değişmektedir.Düzenli temizlik alan veya problemsiz evlerde fiyatlandırmalarımız daha düşük maliyetlere göre yapılmaktadır.Normal standart dairelerde keşif yapılmamaktadır.Bizlere vereceğiniz bilgiler ölçüsünde fiyatlarımız verilmektedir.

0541 898 31 68 /0212 509 35 21

 Çatalca Temizlik Şirketleri


Etiketler:temizlik şirketleri,inşaat sonu temizlik şirketleri,Ev temizliği
Ev temizlik şirketleri,Temizlikçi Bayan,Temizlik Şirketleri,Çatalca temizlik şirketleri,çatalca ev temizlik şirketleri,çatalca temizlik firması,çatalca temizlikçi bayan,çatalca gündelikçi,çatalca inşaat sonrası temizlik şirketleri,çatalca veteriner klinikleri,çatalca koltuk yıkama,Yerinde Halı Koltuk Yıkama,Çatalca boş daire temizlik şirketi,çatalca ev temizliği
 ,çatalca villa temizliği,çatalca işyeri temizliği,çatalca temizlikçi
 ,çatalca evlere temizlik şirketi,çatalca yangın sonu temizlik şirketleri ,çatalca su baskını sonrası temizlik şirketi,Çatalca temizlik şirketi fiyatları,akalan temizlik şirketi,Aydınlar temizlik şirketi,Başak temizlik şirketleri,belgrat temizlik şirketi


0541 898 31
68


Başak temizlik şirketi, İstanbul da tüm ilçe ve semtlerde Pestvet temizlik şirketi kalitesi ile sizlere gündelikçi kadın hizmeti vermektedir.Gündelikçi kadın hizmetlerini Pestvet Temizlik ağı ile İstanbul da Asya ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizlik hizmeti vermektedir. Gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizin istediğiniz gün ve saatte hizmetlerini sunmaktadır. Temizlikçiler sizlere günlük sekiz saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmetlerini vermektedir. Temizlikçi kadın hizmetlerinde Başak temizlik şirketi fiyatları ilçe ve semtlere göre değişiklik göstermez. Temizlikçi kadınlar sizlere sadece ev temizlik hizmeti vermez. Boş daire temizliği, villa temizliği, dubleks temizliği, inşaat sonrası temizliği, ofis temizliği, şirket temizliği, büro temizliği, iş yeri temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği ile sizlere bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti verir. Sizlerde bu kaliteli ve güvenilir temizlik hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattına mesaj atarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Hemen arayın ve evinizde bahar temizliğini hissedin.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar31.051931.1764
Euro33.704833.8399