05333950817 05413556899
 Temizlik Şirketleri
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Çatalca İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri

Çatalca İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri:

İnşaat bitiminde sahibine teslim edilen ofis ve evlerin temizliği, normalden çok daha kapsamlıdır. İçinde eşya olmamasına rağmen, bu tür binaların temizliğinde çok fazla zaman kaybı yaşanır. Çünkü henüz tamamlanan; pencere ve kapılarında, duvar ve tabanlarında beton ve kireç kalıntıları bulunan bu binaları, dikkatli şekilde temizlemek gerekir. Ufacık bir kazıma işlemi dahi henüz kullanılmamış pencere ve duvarların yıpranmasına neden olur. Oysa Çatalca inşaat sonrası temizlik şirketleri, yeni tamamlanıp sahibine teslim edilen binaların, hasar görmesini önleyecek şekilde ve hızlıca temizliğini yapar.

İnşaat sonrası, inşaat temizliğinin aşamaları şu şekilde sıralanabilir;

-          İlk işlem olarak binada bulunan camların, kireç ve harç atıklarından ince kazıma jileti ile temizlenmesi işlemi vardır. Özel olarak inşaat temizliği için üretilen bu jilet, pencerelerin aşınmasını ve çizilmesini önler.

-          Pencere önüne bulunan peteklerin ve sulukların buhar makinesi ile temizlenmesi işlemi yapılır. Buhar makinesi, kalıntıları temizlerken bu alanlarda hasar oluşmasını önler.

-          Bir sonraki hamle ise kalıntıların temizlendiği mekânların, güçlü deterjanlar ile temizlenmesi ve parlatılmasıdır. Kullanılan güçlü temizleyici deterjanlar sayesinde, temizlenen alana tozların tekrar yuvalanması önlenir. 

İnşaat sonu temizliği yapan şirketler araştırması yaparken, titiz davranmak önemlidir. Çünkü hesaplı diye anlaşma yapılan bazı firmalar, temizlik esnasında yanlış ürün kullanımı nedeni ile çizilme ve aşınmalara neden olabilir.
 Çatalca Temizlik Şirketleri

Okul, hastane, alışveriş merkezi, spor kompleksi gibi daha büyük binaların temizliği için, aynı anda geniş bir kadro ile temizlik hizmeti verilmektedir. Bir gün içinde tüm binanın inşaat sonu temizliğini yapan güçlü kadro, zamandan tasarruf etme olanağı yaratır. Yüksek binalar için, asansörlü temizlik hizmeti sayesinde; dış cephe temizliği, havuz ve bahçe temizliği yapılır.Çatalca inşaat sonu temizlik şirketleri  epleriniz karşılamaktadır.

Hesaplı inşaat sonu temizliği imkânından faydalanmak için, toplu anlaşma yapmak mümkündür. Günlük, haftalık veya aylık yapılan düzenli temizlik hizmeti, cebinizden fazla para çıkmasını önler. Üstelik aynı mekâna aşina olan temizlik elemanları, büyük veya küçük tüm alanların inşaat sonu temizliğini çok daha kısa süre içinde tamamlar. Kooperatiflerin, büyük sitelerin, lojmanların veya aynı binada bulunan iş yerlerinin, toplu temizlik hizmetinden faydalanması mümkündür. Çatalca inşaat sonu temizlik şirketleri sadece bir telefon kadar uzağınızdadır.

0541 355 68 99 /0212 509 35 21


Etiketler:temizlik şirketleri,inşaat sonu temizlik şirketleri,Ev temizliği
Ev temizlik şirketleri,Temizlikçi Bayan,Temizlik Şirketleri,Çatalca temizlik şirketleri,çatalca ev temizlik şirketleri,çatalca temizlik firması,çatalca temizlikçi bayan,çatalca gündelikçi,çatalca inşaat sonrası temizlik şirketleri,çatalca veteriner klinikleri,çatalca koltuk yıkama,Yerinde Halı Koltuk Yıkama,Çatalca boş daire temizlik şirketi,çatalca ev temizliği
 ,çatalca villa temizliği,çatalca işyeri temizliği,çatalca temizlikçi
 ,çatalca evlere temizlik şirketi,çatalca yangın sonu temizlik şirketleri ,çatalca su baskını sonrası temizlik şirketi,Çatalca temizlik şirketi fiyatları,akalan temizlik şirketi,Aydınlar temizlik şirketi,Başak temizlik şirketleri,belgrat temizlik şirketi


 

 

HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar6.84666.8741
Euro7.72557.7564