05333950817 05418983168

HEMEN ARA.

>
  • https://www.facebook.com/En.iyi.Temizlik.Sirketi/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905418983168
  • https://www.instagram.com/pestvet_temizlikci
 Temizlik Şirketleri
Linkler
Temizlik Şirketleri
Ev,Ofis,İşyeri Temizliklerinde Profesyonel Hizmetler İçin Hemen Arayınız....

Gökçeli Temizlik Şirketi

ÇATALCA ELBASAN TEMİZLİK ŞİRKETİ

İstanbul Çatalca Bölgesinde ve çevresinde her türlü temizlik işleriniz profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.Gökçeli Temizlik Firması olarak ev temizliği,ofis temizliği,işyeri temizliği,villa temizliği,inşaat sonu temizlik,boş daire temizliği,halı yıkama,halıfleks yıkama,koltuk yıkama,oto koltuk yıkama ,dışcephe temizliği,cam temizliği,temizlikçi gündelikçi  temini,bodrum temizliği,havuz temizliği,su deposu temizliği hizmetleri vermekteyiz.

GÖKÇELİ TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Ev temizliği şirketi 
ile çalışmak isteyen siz değerli müşterilerilerimize ,talebinize göre Pestvet Temizlik Şirketi ile
malzemeli veya malzemesiz hizmet verilmektedir.Pestvet Temizlik Şirketi olarak tecrübelerimize  göre özellikle ;boş dairelerde,inşaat sonu ev temizlik hizmetlerinde malzemeli hizmet rağbet görürken,eşyalı evlerde de sadece gündelikçi olarak hizmet talebi oluşmaktadır.İhtiyacınız hangisi ise ;ev temizlik şirketimiz o doğrultuda hizmet verecektir.Fiyatlandırmalarımız, evinizin oda sayısı,kullanım durumu,boş veya eşyalı,inşaat sonu olmasına göre değişmektedir.Düzenli temizlik alan veya problemsiz evlerde fiyatlandırmalarımız daha düşük maliyetlere göre yapılmaktadır.Normal standart dairelerde keşif yapılmamaktadır.Bizlere vereceğiniz bilgiler ölçüsünde fiyatlarımız verilmektedir.

0541 898 31 68 /0212 509 35 21

 Çatalca Temizlik Şirketleri

Etiketler:temizlik şirketleri,inşaat sonu temizlik şirketleri,Ev temizliği
Ev temizlik şirketleri,Temizlikçi Bayan,Temizlik Şirketleri,Çatalca temizlik şirketleri,çatalca ev temizlik şirketleri,çatalca temizlik firması,çatalca temizlikçi bayan,çatalca gündelikçi,çatalca inşaat sonrası temizlik şirketleri,çatalca veteriner klinikleri,çatalca koltuk yıkama,Yerinde Halı Koltuk Yıkama,Çatalca boş daire temizlik şirketi,çatalca ev temizliği
 ,çatalca villa temizliği,çatalca işyeri temizliği,çatalca temizlikçi
 ,çatalca evlere temizlik şirketi,çatalca yangın sonu temizlik şirketleri ,çatalca su baskını sonrası temizlik şirketi,Çatalca temizlik şirketi fiyatları,akalan temizlik şirketi,Aydınlar temizlik şirketi,Başak temizlik şirketleri


WHATSAPP : 0541 898 31 68


Gökçeli temizlik şirketi,
İstanbul da uzun yıllardır en çok aranan ve en çok tercih edilen temizlik şirketi olan Pestvet temizlik şirketi güvencesi ile sizlere gündelikçi kadın hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Gündelikçi bayanlar sizlere İstanbul da Asya ve Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde ev temizlik hizmeti verirken Pestvet temizlik ağı kapsamında gündelikçiler sizlere en yakın semtlerden gelerek sizlerin istediği gün ve saatte ev temizlik hizmeti almasını sağlamaktadır. Temizlikçiler sizlere günlük sekiz (8) saat süre ile iş ayrımı yapmadan ev temizlik hizmetini gerçekleştirir. Gökçeli temizlik şirketleri fiyatları değişiklik göstermez. Hangi ilçe ve semtten temizlikçi kadın hizmeti alırsanız alın sabittir. Temizlikçi bayanlar sizlere ev temizliği, boş daire temizliği, dubleks temizliği, villa temizliği, daire temizliği, koltuk yıkama, halı yıkama, iş yeri temizliği, şirket temizliği, büro temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizliği gibi bir çok alan ve mekan temizliği hizmeti vermektedir. Sizler de bu kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız hemen 0541 898 31 68 numaralı WhatsApp irtibat hattımıza mesaj atabilir veya irtibat telefonlarımızı arayabilirsiniz. Hemen ara ve randevunu  oluştur.
HANGİ HİZMETE İHTİYACIN VAR?
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592